Wspomaganie procesów przemysłowych na targach w Sosnowcu

Listopad co roku w Expo Silesia zdominowany jest przez targi HAPexpo związane z automatyką i pneumatyką. W tym roku do oferty sosnowieckiego organizatora weszły kolejne tematy: Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOTshow oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Posłuchaj
00:00

Całość wydarzenia uzupełniają Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO. Tym samym, w dniach 16-18 listopada 2011 roku, w Expo pojawi się bardzo szeroka oferta targowa poświęcona tematyce wspomagania procesów produkcji w zakładach przemysłowych - automatyki i pneumatyki, robotyzacji i utrzymania ruchu.

Na sosnowieckich targach będzie można zobaczyć ofertę ponad 150 firm. W programie całego wydarzenia znalazły się m.in. dynamiczna i statyczna wystawa robotów przemysłowych, strefa warsztatowa "wypróbuj naszego robota", gdzie zarejestrowani specjaliści będą mogli osobiście sprawdzić działanie prezentowanych urządzeń czterech producentów oraz strefa widowiskowych zawodów "sumo robotów".

Wśród uczestników targów można spodziewać się przedstawicieli różnych branż wykorzystujących w swojej produkcji automatyzację procesów. Targom towarzyszy bowiem specjalna strefa kontaktów biznesowych i rozmów B2B, nazwana przez organizatorów Kondensatorami Przedsiębiorczości.

Jednym z jej elementów będzie konferencja branży Automotive, poświęcona automatyzacji produkcji i wykorzystaniu nowych polimerów. Zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu przyjęli przedstawiciele około 100 firm - inwestorów z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a także stref ościennych. Są to firmy z branż automotive, spożywczej, budowlanej, maszynowej, a także lotniczej, energetycznej i górniczej.

Powiązane treści
ExpoCABLE 2011- Targi Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle
EXPOPOWER 2011 - Międzynarodowe Targi Energetyki
HAPexpo 2011 - Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Rynek chipsetów 5G przyspiesza – do 2032 roku osiągnie wartość 39 mld USD
Mikrokontrolery i IoT
Najmniejszy na świecie komputer z Intel Core 13. generacji – AAEON de next-RAP8 wkracza na rynek embedded
Projektowanie i badania
SoMLabs i Scythe Studio: partnerstwo w zakresie rozwiązań embedded
Optoelektronika
Unisystem – 30 lat ewolucji w świecie wyświetlaczy
Projektowanie i badania
Elektroniczna skóra dla robotów: tani, elastyczny i czuły materiał inspirowany ludzkim dotykiem
Mikrokontrolery i IoT
Infineon prezentuje SECORA ID V2 i eID-OS – nowe rozwiązania do nowoczesnych dokumentów tożsamości
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025
Magazyn
Maj 2025
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów