Techno-Service oferuje rabaty z okazji chińskiego Nowego Roku

W związku z rozpoczęciem chińskiego Nowego Roku firma Techno-Service przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję na zakupy obwodów drukowanych. W dniach od 16 stycznia do 3 lutego 2012 każde zlecenie produkcji obwodów dwustronnych o powierzchni większej niż 3m² premiowane będzie 50% rabatem na dokumentację oraz 50% rabatem na adapter do testowania.

Posłuchaj
00:00
Promocja dotyczy również realizacji obwodów wielowarstwowych lub dowolnych obwodów drukowanych na niestandardowych laminatach (Rogers, Alu, High Tg) o powierzchni większej niż 2m².

Więcej na: www.pcb-technoservice.eu

Powiązane treści
Ślepe i zagrzebane przelotki - jak wykorzystać ich zalety w projektach urządzeń elektronicznych
Nowa usługa produkcyjna firmy Techno-Service
Techno-Service S.A. - drobne zmiany, które wiele znaczą
Nowa strona ZWOD Techno-Service
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Rynek zaawansowanych opakowań półprzewodników sięgnie blisko 80 mld dolarów
Optoelektronika
San'an i Inari przejmują Lumileds
Zasilanie
Nowy standard realme w zakresie trwałości baterii - 1400 cykli do 2027 roku
Produkcja elektroniki
Scanfil przejął MB Elettronica
Optoelektronika
Skylark Lasers przyspiesza ekspansję w Chinach – wsparcie zapewnia Intralink
Produkcja elektroniki
Firmy Trinasolar i HoloSolis podpisały umowę licencyjną na technologię TOPCon
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Sierpień 2025
Magazyn
Lipiec 2025
Magazyn
Czerwiec 2025

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów