Fideltronik Imel wyróżniony przez ABB

Oddział ABB Distribution Automation wyróżnił polskiego dostawcę usług EMS - Fideltronik Imel z Suchej Beskidzkiej - tytułem Dostawcy Roku 2011. Certyfikat został odebrany podczas uroczystej gali w Finlandii przez właściciela firmy, Zbigniewa Fidelusa. Grupa Fideltronik działa na terenie naszego kraju od ponad 25 lat i zatrudnia w sumie ponad 1000 osób, zapewniając pełne spektrum usług produkcyjnych w zakresie elektroniki (EMS).

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Rozbudowa zakładu Fideltronika
Rozmowa ze Zbigniewem Fidelusem, prezesem zarządu firmy Fideltronik
Fideltronik Poland został członkiem Prime Alliance
Fideltronik zyskuje na Omni
Ascom Wireless Solutions współpracuje z Fideltronikiem
Fideltronik: LAB na AGH
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PCB
EUROCIRCUITS wspiera MAD Formula Team - niezawodna elektronika w ekstremalnych warunkach Formula Student
Produkcja elektroniki
Rochester Electronics wesprze przedłużanie cyklu życia procesorów NXP
Mikrokontrolery i IoT
Advantech i Axelera AI rozszerzają partnerstwo w obszarze akceleratorów AI dla systemów embedded
Projektowanie i badania
Veeam finalizuje przejęcie Securiti AI
Komunikacja
VIOLA 200 – kompaktowe radio cyfrowe dla wymagających użytkowników
Zasilanie
Infineon przeszedł na zieloną energię elektryczną we wszystkich lokalizacjach na świecie
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Grudzień 2025
Magazyn
Listopad 2025
Informacje z firm
Grupa RENEX zaprasza na targi Evertiq EXPO Warszawa 2025

Bonding optyczny made in Poland

W świecie nowoczesnych wyświetlaczy detale mają znaczenie. Jeden milimetr kieszeni powietrznej potrafi zadecydować o tym, czy obraz na ekranie będzie zachwycał kontrastem i głębią, czy zniknie pod warstwą refleksów. Dlatego właśnie bonding optyczny – precyzyjne łączenie wyświetlacza z panelem dotykowym lub szybą ochronną – stał się symbolem jakości w projektowaniu interfejsów użytkownika. A w Polsce liderem tej technologii jest firma QWERTY Sp. z o.o., jedyny krajowy producent, który wykonuje bonding we własnej fabryce, bez podzlecania procesów za granicę.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów