Farnell dystrybutorem firmy Segger Microcontroller

Grupa Premier Farnell poinformowała, że podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Segger Microcontroller, na mocy której będzie magazynować i oferować na całym świecie nowoczesne programatory i narzędzia do rozwijania aplikacji, w których stosowane są mikrokontrolery. Popularne wśród inżynierów z wielu państw narzędzia firmy Segger Microcontroller są nie tylko niedrogie ale również łatwe w użyciu i niezawodne. Ich wykorzystanie pozwala znacząco zmniejszyć czas projektowania urządzeń z systemami wbudowanymi.

Posłuchaj
00:00

Za przykład mogą posłużyć emulatory JTAG/SWD + SWO (rodzina J-Link/J-Trace) oraz programatory Flash serii Flasher, które są zarówno pomocne w trakcie tworzenia kodu programu urządzenia, jak i umożliwiają ręczne i zautomatyzowane wgrywanie wynikowego kodu.

Narzędzia te są kompatybilne z szeroką gamą procesorów - w tym także nietypowych. Obsługują m.in. układy z rdzeniami ARM, Cortex i produkowane przez firmę Renesas. Wspierają też liczne środowiska deweloperskie.

Emulatory z rodziny Segger J-Link i narzędzia do programowania pamięci Flash są teraz dostępne w ofercie Newark element14 w Amerykach, Farnell element14 w Europie i element14 w regionie Azji i Pacyfiku. Są również wspierane przez serwis Knode na portalu element14.

Powiązane treści
Farnell zainaugurował działalność centrum sprzedaży w Krakowie
Wamco Ligthing podpisuje z grupą Premier Farnell globalną umowę dystrybucyjną
Farnell element14 wprowadza złącza ABCIRP firmy TT electronics
Koncern Premier Farnell będzie magazynował produkty firmy Digilent
Grupa Premier Farnell podpisuje globalne porozumienie z Infineon Technologies
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komunikacja
Lantronix i TD SYNNEX poszerzają współpracę – zaawansowane rozwiązania IIoT i infrastruktury sieciowej dostępne w całej Europie
Produkcja elektroniki
DMASS podsumował 2024 rok
Komponenty
DigiKey i SparkFun współpracują w zakresie dostarczania zestawów robotycznych XRP
Pomiary
Nowa seria ultraszybkich digitalizerów GHz od Spectrum Instrumentation
Produkcja elektroniki
Produkcja półprzewodników według lokalizacji
Aktualności
Contrans współpracuje z EPT
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi zagraniczne
Międzynarodowa wystawa i warsztaty na temat kompatybilności elektromagnetycznej EMV 2025
Statyczne
Logowanie
Targi krajowe
Warsaw Industry Week 2025 - 9. edycja
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów