Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu od firmy Iconics - seminarium we Wrocławiu

Elmark Automatyka zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką najnowszych technologii wykorzystywanych w przemyśle i automatyce budynkowej na jednodniowe bezpłatne seminarium poświęcone prezentacji oferty ICONICS. Gościem specjalnym seminarium będzie Mark Hepburn, Vice President of Worldwide Sales ICONICS, USA. Spotkanie odbędzie się 4 grudnia 2012 r.

Posłuchaj
00:00

Aby wziąć udział w seminarium wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie
www.elmark.com.pl/products/iconics/produkt.php?produkt=2078.
Zarejestrowani słuchacze po ostatniej prezentacji otrzymają imienne certyfikaty poświadczające udział w seminarium. Organizatorzy zapewniają poczęstunek i lunch.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z nowymi rozwiązaniami z zakresu systemów HMI/SCADA, automatyki budynkowej, zarządzania energią, Equipment Fault Detection and Diagnostics, przemysłowych baz danych oraz wydajności produkcji. Sesje tematyczne będą skupiały się na sposobie realizacji efektywności i wydajności w przemyśle na przykładzie realizacji u klientów Iconics.

Wrocławskie seminarium na temat nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu od firmy Iconics kierowane jest głównie do prezesów i dyrektorów firm produkcyjnych, kierowników działu produkcji, kierowników serwisu technicznego, specjalistów ds. kontroli jakości, menedżerów ds. utrzymania ruchu, intergatorów systemów, automatyków i informatyków oraz parterów handlowych. Dla zainteresowanych osób istnieje możliwość udziału w odpłatnym szkoleniu (199 euro) prowadzonym przez specjalistów Iconics.

źródło: Elmark Automatyka

Powiązane treści
ICONICS wykorzystuje platformę Kinect do sterowania procesami produkcyjnymi
Elmark Automatyka Sp. z o.o. certyfikowanym, bezpośrednim dystrybutorem produktów GETAC na terenie Polski.
Elmark dystrybutorem Iconics
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Kryzys na Bliskim Wschodzie zagraża produkcji układów scalonych. Widmo niedoborów helu i bromu
Komponenty
Wyścig o chipy dla AI. IBM i Lam Research inwestują w litografię sub-1-nm
Produkcja elektroniki
Infineon umacnia pozycję lidera na globalnym rynku mikrokontrolerów
Produkcja elektroniki
80 milionów chipów dziennie. Indie wyrastają na nowy hub w globalnym łańcuchu dostaw półprzewodników
Komponenty
Sojusz SK hynix i Applied Materials. Centrum EPIC za 5 mld USD przyspieszy rozwój pamięci HBM
Projektowanie i badania
Creotech Instruments otwiera krakowskie biuro w KPT. To strategiczny krok dla polskiej branży kosmicznej
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów