Microdis Electronics inwestuje w Polsce i w Niemczech

Microdis Electronics, dostawca elementów elektronicznych do krajów Europy Środkowej i Wschodniej, kupił ostatnio nieruchomości przeznaczone do rozwoju biznesu w Polsce i w Niemczech. Mieszcząca się w podwrocławskim Suchym Dworze firma kupiła działkę na nowe biuro we Wrocławiu.

Posłuchaj
00:00

- Zakup ziemi i budowa od podstaw jest najlepszym rozwiązaniem dla nas i naszych pracowników. Planujemy rozszerzyć działalność produkcyjną i zbudować nowoczesny magazyn do przechowywania zapasów buforowych dla naszych klientów - powiedział Tomasz Tołściuk, dyrektor zarządzający Microdisu w Polsce.

Z kolei w Niemczech Microdis Electronics przeniósł swoje Centrum Logistyczne z Roemerbergu do Hockenheim. Nowo kupiona przez firmę nieruchomość zapewnia większą przestrzeń magazynową i jest bardziej korzystnie usytuowana (przy autostradzie), dzięki czemu firma będzie w stanie lepiej i szybciej obsługiwać klientów.

Marcin Tronowicz

Powiązane treści
Centrum logistyczne Microdis działa w nowej lokalizacji
Microdis Electronics ma certyfikat AEO
25 lat obecności na rynku dystrybucji podsumowuje Tomasz Tołściuk, prezes Microdis Electronics sp. z o.o.
Nowa seria anten przemysłowych w ofercie Microdisu
Microdis dystrybutorem Exar
Microdis zainwestował w automat do produkcji wiązek
Microdis w Bułgarii
Rozmowa z Tomaszem Tołściukiem, prezesem zarządu firmy Microdis Electronics w Polsce
Microdis nawiązał współpracę z Rakon France SAS
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Rozwiązania Same Sky z zakresu łączności, systemów audio i zarządzania temperaturą
Komponenty
Samsung zwiększa inwestycje do 73 mld USD, przyspieszając rozwój chipów AI
Komponenty
Apple skupuje mobilną pamięć DRAM, ograniczając dostępność dla konkurencji
Produkcja elektroniki
Znowu rosną ceny półprzewodników
Aktualności
Drogie pamięci wypchną z rynku podstawowe komputery
Aktualności
Zakończono podział Creotech Instruments. Debiut giełdowy Creotech Quantum już 17 kwietnia
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów