Targi Expopower 2014

W dniach 13-15 maja 2014 r. odbędą się w Poznaniu kolejne targi Expopower poświęcone branży energetycznej. Ich formuła jest dość szeroka i obejmuje energetykę, elektrotechnikę, oświetlenie, maszyny i urządzenia elektryczne, systemy sterowania i kontroli, automatykę oraz budownictwo energetyczne i ochronę środowiska w energetyce. Wystawę uzupełniają konferencje naukowo-techniczne organizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, konferencje tematyczne Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

Posłuchaj
00:00

Poznańska impreza jest uzupełnieniem wrześniowego Energetabu, stanowiąc dla niej naturalną przeciwwagę. W tym roku zostanie już zorganizowana po raz ósmy, co dowodzi, że trwale wpisała się w krajobraz naszej branży. W zeszłym roku Expopower zgromadził około 250 firm.

Więcej informacji na www.expopower.pl.

Powiązane treści
Targi Expopower i Greenpower: 1 dzień za nami, zapraszamy na kolejne dni
W Poznaniu trwają targi Automa i Expopower
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie
Infineon wspiera zasilanie akceleratora AI Corsair firmy d-Matrix
Komponenty
Sony Semiconductor Solutions i TSMC planują partnerstwo w obszarze sensorów obrazu nowej generacji
Komunikacja
Sieć 5G rozwija się doskonale, ale ekonomia pozostaje problemem
Optoelektronika
Noctiluca rozpoczyna testy materiału NCEIL u chińskiego producenta mikrowyświetlaczy OLED
Projektowanie i badania
Z uczelni do świata centrów danych. 360 tys. euro na innowacyjny program stypendialno-stażowy PLDCA, DCD Academy i PW
Komponenty
Elon Musk chce stworzyć w Teksasie własne centrum produkcji chipów dla SpaceX, xAI i Tesli
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Maj 2026
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów