Hamamatsu ma nową instalację do masowej produkcji urządzeń opartych na MOEMS

Japońska firma Hamamatsu Photonics ogłosiła ukończenie budowy nowej hali jej głównego zakładu, w której prowadzone będą prace badawczo-rozwojowe oraz masowa produkcja, bazujących na elementach MOEMS (Micro-Opto-Electro-Mechanical Systems), modułów i urządzeń optopółprzewodnikowych. Wytwarzane w zakładzie zaawansowane produkty mają być wykorzystywane m.in. w przemyśle motoryzacyjnym i w smartfonach. Rozpoczęcie produkcji w nowym budynku zaplanowano na wrzesień 2014 r.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
Cezamat będzie wytwarzał struktury MOEMS
Rozmowa z Jarosławem Baszakiem, przedstawicielem firmy Hamamatsu Photonics w Polsce
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Sprzedaż półprzewodników: Europa wychodzi z dołka
Komponenty
Niedobór pamięci RAM w 2026 roku: przyczyny, skutki i perspektywy dla branży przemysłowej
PCB
Nowe programy certyfikacyjne dla projektantów PCB
Produkcja elektroniki
AMB Technic oficjalnym dystrybutorem systemów lutowania rozpływowego Vitronics Soltec w Polsce
Pomiary
Conrad na didacta 2026: nowoczesna aparatura pomiarowa i Przemysł 4.0 w edukacji technicznej
Produkcja elektroniki
Rozwiązania edge AI oraz innowacje w dziedzinie systemów wbudowanych na targach Embedded World 2026
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Luty 2026
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025

Jak wózek do drukarki 3D może wpłynąć na komfort pracy z technologią druku trójwymiarowego?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii druku 3D rośnie zainteresowanie nie tylko samymi urządzeniami, ale także dodatkowymi akcesoriami i meblami pod drukarki. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić wygodę i efektywność pracy z drukarką 3D, jest specjalistyczny wózek.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów