Digi International zaprasza na seminarium techniczne

Spółka Gamma będąca oficjalnym dystrybutorem firmy Digi International w Polsce zaprasza wszystkich chętnych na techniczne seminarium, które odbędzie się 19 listopada 2014 r. w Katowicach. Podczas spotkania omawiane będą najnowsze, zaawansowane moduły ConnectCore i.MX6 dla aplikacji Embedded, rozwiązań RF, oprogramowania systemowego aplikacji Embedded oraz dla usługi Device Cloud, oferowanej przez firmę Digi. Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim.

Posłuchaj
00:00

Seminarium odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym "Euro-Centrum" przy ul. Ligockiej 103 w Katowicach. Spotkanie poprowadzi doświadczony inżynier firmy Digi, który będzie odpowiadał nawet na najtrudniejsze pytania.

Zainteresowani proszeni są o rejestrację poprzez wysłanie wiadomości na adres pawel@gamma.pl do 17 listopada 2014 r.

źródło: Gamma

Powiązane treści
Gamma omawia nowości Microchipa i Digi
Gamma partnerem Mentor Graphics
Gamma dystrybutorem XP Power
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Rozwiązania Same Sky z zakresu łączności, systemów audio i zarządzania temperaturą
Komponenty
Samsung zwiększa inwestycje do 73 mld USD, przyspieszając rozwój chipów AI
Komponenty
Apple skupuje mobilną pamięć DRAM, ograniczając dostępność dla konkurencji
Produkcja elektroniki
Znowu rosną ceny półprzewodników
Aktualności
Drogie pamięci wypchną z rynku podstawowe komputery
Aktualności
Zakończono podział Creotech Instruments. Debiut giełdowy Creotech Quantum już 17 kwietnia
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów