Action Dystrybutorem Roku 2015

Polski dystrybutor IT podczas Distree EMEA w Monako został uznany za najlepszego w swojej branży przez wszystkich producentów sprzętu i oprogramowania. Otrzymał nagrodę "EMEA Channel Academy: 2015 Awards” w kategorii Central and Eastern Europe Distributor Of The Year. Ocenie podlegały wyniki sprzedaży, kanały dystrybucji oraz  logistyka. Distree EMEA to spotkanie branżowe, w którym biorą udział profesjonaliści kreujący najważniejsze trendy w branży IT. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbyło się 26 lutego.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

- Jesteśmy zaszczyceni, że to nasza spółka została oceniona tak wysoko. Starając się zawsze być o krok przed konkurencją inwestujemy w rozwój naszej firmy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Nagroda przyznana przez naszych partnerów biznesowych cieszy podwójnie, bo jest potwierdzeniem zadowolenia, jakości usług i silnej pozycji na rynku Europy Środkowo-Wschodniej - mówił Sławomir Harazin, wiceprezes Action SA.

źródło: Action

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj ElektronikaB2B do ulubionych źródeł
Powiązane treści
Polski producent i dystrybutor elektroniki wchodzi na nowy rynek
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Dla producentów pamięci AI to żyła złota
Zasilanie
Elektrotim z najkorzystniejszą ofertą w przetargu PSE na rozbudowę stacji Leśniów
Zasilanie
AI napędza wzrost Infineona. Spółka podnosi prognozę przychodów
Elektromechanika
Wojna na Ukrainie zmieniła rynek dronów
Pomiary
Szybszy dostęp do zaawansowanych urządzeń kontrolno-pomiarowych - Farnell dystrybutorem aparatury RIGOL w regionie EMEA
Komponenty
Samsung z rekordowymi wynikami. Pamięci i HBM napędzają wzrost
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi zagraniczne
Electronica 2026 - targi i konferencja producentów elektroniki
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2026
Automatyczny import
Monitoring stanu łopat turbin wiatrowych: system BLADEcontrol w praktyce

Szafa wydawcza JotKEl

Nowoczesny przemysł stanowi szczególne wyzwanie dla gospodarki magazynowej. Duże znaczenie ma zwłaszcza pozyskanie informacji zwrotnej o aktualnym stanie zasobów, co umożliwia optymalizację dostaw. Dobrze zorganizowana gospodarka magazynowa zapewnia ciągłość produkcji, a to bezpośrednio wpływa na redukcję kosztów postojów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom i bazując na prawie 50-letnim doświadczeniu, firma JotKEl stworzyła system automatycznych mebli wydawczych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów