wersja mobilna
Online: 415 Czwartek, 2018.03.22

Biznes

LeEco zatrudni w Santa Clara 12000 osób

czwartek, 20 października 2016 11:17

Obecna w wielu gałęziach przemysłu chińska firma technologiczna LeEco poinformowała w środę, że zamierza zatrudnić 12000 osób w swoim kampusie w Santa Clara. LeEco chce przebić się z nowymi ofertami technologicznymi, konkurując z takimi gigantami z Doliny Krzemowej, jak Apple, Google czy Tesla, Netflix i inni. Firma zatrudnia obecnie w Stanach Zjednoczonych około 500 osób, ale zamierza sięgać po najlepszych i najzdolniejszych, i z tygodnia na tydzień zwiększać zatrudnienie.

Pod budowę kampusu EcoCity firma LeEco kupiła w czerwcu od Yahoo 49 akrów terenu. Chińskie przedsiębiorstwo działa w wielu branżach, jak Internet, przetwarzanie w chmurze, udostępnianie treści audio i wideo, inteligentna telewizja, komunikacja mobilna, sport, motoryzacja czy finansowe operacje internetowe.

źródło: SiliconBeat

 


World News 24h

środa, 21 marca 2018 19:59

Marvell announced that it is launching innovative NVM Express (NVMe)-based chipset solutions that will accelerate the time to market for application-optimized data center SSD implementations. These new, highly-versatile building blocks can optimally address current and emerging workload storage requirements, spanning capacity, latency, performance, power and cost, to enable tailored SSD solutions for specific cloud and enterprise workloads.

więcej na: www.prnewswire.com