Warsztaty Smart IoT - pierwszy raz z Microchipem

| Gospodarka

Firma JM Elektronik wspólnie z Microchipem kontynuuje działalność szkoleniowo-edukacyjną, prowadzoną dotychczas z Atmelem. Na warsztaty zaprasza inżynierów konstruktorów oraz pracowników działów R&D. Warsztaty zachowają nieodpłatny charakter i prowadzone będą w języku polskim przez inżynierów aplikacyjnych JM elektronik oraz inżynierów Microchip.

Warsztaty Smart IoT - pierwszy raz z Microchipem

Tradycyjnie już warsztaty będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami oraz indywidualnych konsultacji z inżynierami aplikacyjnymi JM elektronik i Microchip/Atmel. Ponieważ warsztaty odbywają się bezpośrednio po targach Electronica w Monachium, w których uczestniczyć będą inżynierowie z ramienia organizatora, uczestnicy będą mogli zapoznać się z bezpośrednią relacją o premierach i najnowszych trendach.

W ramach jesiennego cyklu Smart IoT podczas warsztatów wykorzystywana będzie platforma Coretx-M0+ Atmela obudowana układami z oferty Microchipa - zewnętrzny kontroler ethernet KSZ8851SNL oraz układy i peryferia analogowe.

Uczestnicy zobowiązani są zapewnić we własnym zakresie laptop z systemem Windows na prawach administratora oraz oprogramowanie Atmel Studio 7 - do pobrania bezpłatnie ze strony www.atmel.com.

Uczestnicy będą realizować ćwiczenia indywidualnie na zestawach ewaluacyjnych zapewnionych przez Microchipa, Atmela i JM elektronik.

Ze względu na możliwości organizacyjne warsztaty mają limitową ilość miejsc, dlatego organizatorzy proszą o jak najwcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza on-line.

Terminarz warsztatów Smart IoT:

  • 15 listopada 2016 - Kraków,
  • 16 listopada 2016 - Wrocław,
  • 17 listopada 2016 - Warszawa.

źródło: JM Elektronik

Zobacz również