Farnell element14 ogłasza konkurs dla inżynierów - "Change the World"

| Gospodarka Artykuły

Farnell element14 organizuje międzynarodowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszych pomysłów na to, jak świat elektroniki może pozytywnie wpłynąć na świat, w którym żyjemy. Zadaniem uczestników konkursu będzie zaprezentowanie projektów pozwalających na "zmianę świata", w których wykorzystuje się produkty Farnella o łącznej wartości 1000 dolarów. By wziąć udział w konkursie nie ma potrzeby dokonywania faktycznych zakupów.

Farnell element14 ogłasza konkurs dla inżynierów - "Change the World"

W konkursie może uczestniczyć każdy, zarówno hobbysta, jak i doświadczony inżynier. Zamiast zakupów wystarczy zapisanie listy komponentów wybranych na stronie Farnell element14 oraz przygotowanie krótkiego opisu sposobu ich wykorzystania do "zmiany świata". Uczestnicy mogą wybierać produkty z oferty półprzewodników, złączy i komponentów pasywnych oraz płytek startowych, komputerów jednopłytkowych, aparatury testowej i pomiarowej, a także narzędzi i materiałów.

Zgłaszane pomysły będą oceniane przez ekspertów Farnell element14. Dziesięciu finalistów otrzyma wybrane przez siebie produkty o łącznej wartości 1000 dolarów, by zrealizować projekt. Zwycięzcy będą mogli również spędzić czas z zespołem Farnell element14, by dowiedzieć się więcej na temat możliwości wprowadzenia projektu do produkcji. Inżynierowie chcący wziąć udział w konkursie znajdą więcej informacji pod adresem element14changetheworld.com/pl.

Podczas rozpoczętych wczoraj europejskich targów electronica, które potrwają do 11 listopada Farnell będzie pokazywał prezentację "World of Electronics". Dzisiaj - 9 listopada - na stoisku Farnell element14 startuje konkurs "Change the World". Goście odwiedzający dzisiaj stoisko będą mieli szansę wygrać drukarkę 3D marki Robox. Więcej informacji na temat obecności firmy Farnell na targach electronica można znaleźć pod adresem www.electronica.farnell.com.

źródło: Farnell element14