Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Ropla Elektronik autoryzowanym dystrybutorem SamYoung Electronics

| Gospodarka Artykuły

Spółka Ropla Elektronik została autoryzowanym dystrybutorem firmy SamYoung Electronics Co., Ltd. - istniejącego od 1968 r. i obecnie największego producenta kondensatorów elektrolitycznych w Korei Południowej. Oferta firmy obejmuje kondensatory polimerowe do montażu SMD i THT, kondensatory elektrolityczne SMD na napięcia do 450 V o pojemności do 6800 µF, żywotności do 10000 h i temperaturze pracy do 150°C. SamYoung Electronics ma cztery fabryki, które posiadają certyfikaty ISO9001, ISO14001 oraz ISO/TS16949.

Ropla Elektronik autoryzowanym dystrybutorem SamYoung Electronics

Poza standardowymi seriami kondensatorów ogólnego stosowania SamYoung oferuje kondensatory typu Low Impedance i Long Life. Produkuje elementy z wyprowadzeniami typu snap-in na napięcia do 500 V o żywotności do 7000 h i temperaturze pracy do 125°C, a także duże kondensatory z wyprowadzeniami śrubowymi o żywotności do 20000 h i napięciu pracy do 600 V. Kondensatory te cechuje bardzo wysoka jakość i niezawodność. Wiele serii kondensatorów firmy SamYoung stanowi odpowiedniki serii znanych japońskich producentów.

SamYoung jest właścicielem 25 patentów, w tym metody produkcji folii do kondensatorów, którą opracowała jako pierwsza firma w Korei Południowej. Folię tę wykorzystują także japońscy producenci kondensatorów elektrolitycznych.

Więcej na www.elektronik.ropla.eu/pl/news.

źródło: Ropla Elektronik

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie