Można jeszcze wziąć udział w konkursie Start-up Challenge

| Gospodarka Artykuły

Konkurs Start-up Challenge organizowany jest w ramach European Start-up Days w Katowicach - wydarzenia umożliwiającego prezentowanie start-upów przed audytorium reprezentującym korporacje poszukujące innowacji, które w zeszłym roku zgromadziło ponad 2000 uczestników. Zgłoszenia do tegorocznej edycji Start-up Challenge są przyjmowane do 16 kwietnia poprzez stronę www.estartupdays.eu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Można jeszcze wziąć udział w konkursie Start-up Challenge

Druga edycja European Start-up Days towarzyszących IX edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w bieżącym roku odbędzie się w dniach 11-12 maja. Celem imprezy, podobnie jak w roku ubiegłym, jest integracja środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami, którzy będą obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym.

Proponowane innowacje można zgłaszać do konkursu w 6 kategoriach:

  1. Industry 4.0. Robotyka, automatyzacja, IT, nowe materiały;
  2. Business & ICT. Zarządzanie, analityka i procesy decyzyjne, HR;
  3. Tradition & modernity. Przemysł, energia, telekomunikacja, logistyka;
  4. For human. Biotechnologia, medycyna, ekologia;
  5. Client & business. Handel, customer experience, fintech;
  6. Lifestyle, przemysł czasu wolnego, inne.

Autorzy 100 najwyżej ocenianych koncepcji biznesowych zaprezentują projekty na bezpłatnych stoiskach przygotowanych przez organizatora w dedykowanej przestrzeni Scale-up Alley. Najlepsza osiemnastka zaprezentuje się na scenie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz przed uczestnikami European Start-up Days w Hali Widowiskowo-Sportowej "Spodek".

Więcej infornacji na temat European Start-up Days znaleźć można w serwisie www.estartupdays.eu/pl. Zgłoszenia do Start-up Challenge (do 16 kwietnia br.) można przesyłać za pośrednictwem strony www.estartupdays.eu/2017/pl/start-up-challenge/161.

źródło: WNP