Arrow uruchamia całodobową bezpłatną dostawę wszystkich produktów

| Gospodarka Artykuły

W obecnym, hiperkonkurencyjnym otoczeniu biznesowym firmy nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia w dostawie produktów ani na przerwy w świadczeniu usług. Inżynierowie potrzebują szybkiej dostawy dowolnego elementu lub produktu, aby móc terminowo zakończyć swoje zadania. Dlatego firma Arrow wprowadza bezpłatną wysyłkę milionów produktów zgromadzonych w magazynie również w ciągu nocy.

Arrow uruchamia całodobową bezpłatną dostawę wszystkich produktów

Naturalnie całodobowa wysyłka była dostępna od lat, ale za dodatkową opłatą. Teraz wystarczy zamówić na stronie Arrow.com części za minimalną kwotę 20 dolarów, a przybędą one następnego dnia bez dodatkowych kosztów. Bezpłatna oferta wysyłkowa firmy Arrow eliminuje kwestię wielkości zamówienia, a niektórzy dystrybutorzy odmawiają realizacji zamówienia, jeśli jest za małe.

Arrow utrzymuje na stanie magazynowym ponad 3,8 miliarda komponentów, które są gotowe do wysyłki z kilku magazynów na całym świecie, zapewniając szybką dostawę niezależnie od tego, gdzie jest odbiorca. Choć niemożliwe jest posiadanie absolutnie każdego elementu elektronicznego w magazynie, istnieje prawdopodobieństwo, że niezbędne części Arrow zapewni przed jakimkolwiek innym dostawcą.

źródło: EE Times

Zobacz również