Współpraca 3City Electronics z firmą Kontron

| Gospodarka

Na początku września 2017 roku trójmiejska spółka 3City Electronics została certyfikowanym partnerem projektowym (Certified Designs Partner) firmy Kontron, globalnego lidera rynku ECT (Embedded Computer Technology). Współpraca polegać będzie na udzieleniu wsparcia projektowego klientom Kontrona z regionu Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) przez inżynierów z 3City Electronics. Głównym obszarem współpracy będzie projektowanie urządzeń z wykorzystaniem modułów firmy Kontron.

Współpraca 3City Electronics z firmą Kontron

Realizowane również będzie szeroko rozumiane wsparcie klientów w zakresie uruchamiania modułów i komputerów w środowisku klienta. Dodatkowo inżynierowie będą zajmować się będą modyfikacją BIOS-u, tworzeniem dedykowanych systemów wbudowanych, czy też testami funkcjonalnymi i wydajnościowymi zaprojektowanych systemów.

Kontron jest globalna firmą projektującą i dostarczającą specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu, wojska i lotnictwa, w tym moduły komputerowe oraz komputery i systemy przemysłowe.
Trójmiejska spółka 3City Electronics specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanej elektroniki przemysłowej, w tym modułów komputerowych, między innymi wykorzystujących procesory firmy Intel.

źródło: Kontron, 3City Electronics