Konferencja NIDays Poland 2017

| Gospodarka

National Instruments zaprasza na jednodniową Konferencję NIDays, która odbędzie się 10 października. NIDays to konferencja, której motywem przewodnim będą metody oraz narzędzia pomagające zwiększyć wydajność pracy inżynierów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów realizacji projektów. W trakcie spotkania inżynierowie z NI oraz eksperci z firm będących liderami w swojej branży omówią trendy zmieniające rynek systemów akwizycji danych, automatycznych testów oraz wbudowanych urządzeń kontrolno-pomiarowych.

Konferencja NIDays Poland 2017

W czasie konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się funkcjami oprogramowania LabVIEW NXG oraz sprawdzenia w praktyce jego możliwości. Przedstawione zostaną również plany rozwoju tego flagowego narzędzia NI.

Podczas spotkania pokazane zostaną najnowsze produkty oraz sposoby ich wykorzystania; odbędzie się ponadto przegląd sprawdzonych architektur oprogramowania oraz sprzętu. Prelegenci omówią instalację, rozwój aplikacji oraz sposoby unikania utraty kluczowych danych. Dla uczestników dostępny będzie szereg technicznych sesji i warsztatów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin przemysłu.

Kto powinien wziąć udział?

To bezpłatne, jednodniowe wydarzenie jest organizowane z myślą o inżynierach, naukowcach oraz nauczycielach akademickich zainteresowanych oprogramowaniem, sprzętem oraz technologiami wpływającymi na rozwój systemów testujących i kontrolno-pomiarowych.

Konferencja NIDays Poland 2017 odbędzie się w hotelu Warsaw Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować on-line.

źródło: National Instruments