Meble przemysłowe Reeco w nowoczesnym budynku biurowym

| Gospodarka Artykuły

W śląskim Radzionkowie budynek będący do roku 2010 wojskową stołówką przekształcono w nowoczesny biurowiec. Autorem projektu przemiany jest firma Medusa Group. Teraz jest to obiekt biurowo-magazynowy zajmowany przez firmę Kanlux. Ten niewielki biurowiec zdobył Grand Prix i tytuł Best Office Architecture, otrzymując pięć gwiazdek podczas europejskiej edycji International Property Awards 2017-2018. Budynek wyposażono w meble marki Reeco włocławskiej firmy Renex.

Meble przemysłowe Reeco w nowoczesnym budynku biurowym

Po przebudowaniu dawnej stołówki wojskowej pawilon składający się z czterech różnej wielkości dostawionych do siebie prostopadłościanów z wewnętrznym atrium stał się reprezentacyjną siedzibą mieszczącą showroom i laboratoria firmy Kanlux produkującej oświetlenie. Biurowiec będzie teraz reprezentować Europę podczas światowej gali International Property Awards, która odbędzie się 4 grudnia w Londynie.

Wewnątrz budynku wyposażenie poszczególnych stanowisk, stanowią meble przemysłowe marki REECO, której właścicielem jest włocławski RENEX. Są to głównie stoły oparte o konstrukcje Premium z ramami perforowanymi i bogatym wyposażeniem w akcesoria, takie jak np. półki i panele perforowane. Solidna a zarazem designerska konstrukcja mebli Reeco na pewno wpisuje się idealnie w otoczenie oraz całą architekturę.

Dostępny jest wirtualny spacer po nagrodzonym obiekcie biurowym - wybierz się na spacer.

zdjęcia: propertydesign.pl, Tomasz Zakrzewski