Targi "Expopower" będą większe

Targi "Expopower" to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń dla branży energetycznej i elektrycznej. Kolejna edycja, która odbędzie się w kwietniu przyszłego roku, będzie obejmowała większy zakres tematyczny i odbędzie się w nowej 4-dniowej formule. W tym samym czasie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się targi Instalacje, SAWO, Securex oraz Greenpower. Powstanie zatem swego rodzaju synergia pięciu imprez targowych.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

Blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami. Organizatorzy zakładają, że w ciągu 4 dni targowych, ekspozycje Expopower zwiedzi 22 tys. profesjonalistów z Polski i zagranicy. Do przyjazdu na targi zapraszani są przedstawiciele firm produkujących maszyny i urządzenia, biur projektowych i konstrukcyjnych, zakładów energetycznych, firm wykonawczych, hurtowni elektrotechnicznych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych oraz stowarzyszeń i instytucji z branży elektroenergetycznej.

Rozszerzony zakres tematyczny targów "Expopower":

  • Wytwarzanie i akumulowanie energii elektrycznej
  • Maszyny i urządzenia energetyczne
  • Systemy przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej
  • Linie napowietrzne i kablowe
  • Aparatura i układy elektroniki przemysłowej stosowane w energetyce
  • Narzędzia i sprzęt do prac pod napięciem
  • Pojazdy specjalistyczne dla energetyki
  • Napęd elektryczny
  • Maszyny elektryczne
  • Systemy automatyki i sterowania
  • Informatyka
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa
  • Materiały elektrotechniczne
  • Elementy i podzespoły instalacyjne
  • Oświetlenie elektryczne
  • Handel hurtowy i detaliczny materiałów i urządzeń elektroenergetycznych
  • Prace badawczo-rozwojowe
  • Projektowanie instalacji energetycznych i elektrycznych
  • Szkolenia i doskonalenie zawodowe
  • Wydawnictwa branżowe oraz media

Targi "Expopower" odbędą się w dniach 23-26 kwietnia 2018 r. w Poznaniu.

źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj ElektronikaB2B do ulubionych źródeł
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Szybszy dostęp do zaawansowanych urządzeń kontrolno-pomiarowych - Farnell dystrybutorem aparatury RIGOL w regionie EMEA
Komponenty
Samsung z rekordowymi wynikami. Pamięci i HBM napędzają wzrost
Optoelektronika
Polaryzacja rynku CIS: Sony umacnia pozycję lidera, a Chiny wyprzedzają Koreę Południową
Produkcja elektroniki
Zaawansowane pakowanie półprzewodników - AI i HBM zmieniają układ sił w branży
Projektowanie i badania
Comarch modyfikuje systemy ERP - agenci AI przejmą powtarzalne zadania w firmach
Optoelektronika
Lena Lighting zmodernizowała oświetlenie w gminie Gierałtowice: 65% oszczędności energii i inteligentne zarządzanie
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi zagraniczne
Electronica 2026 - targi i konferencja producentów elektroniki
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2026
Automatyczny import
Monitoring stanu łopat turbin wiatrowych: system BLADEcontrol w praktyce

Mikrokontrolery PIC32CM PL10 - wydajność 32-bitowego rdzenia Arm Cortex-M0+ i odporność na zakłócenia w projektach 5 V

Firma Microchip Technology prezentuje nową rodzinę mikrokontrolerów (MCU) PIC32CM PL10, która wprowadza wydajność 32-bitowych rdzeni Arm® Cortex®-M0+ do systemów zasilanych napięciem 5 V. Dzięki zgodności wyprowadzeń z 8-bitowymi rodzinami układów AVR® Dx, nowa seria stanowi doskonałą propozycję dla inżynierów poszukujących łatwej ścieżki migracji z architektury 8-bitowej na 32-bitową, pozbawionej konieczności poważnego przebudowywania układów zasilania na płycie czy uczenia się od nowa obsługi układów peryferyjnych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów