wersja mobilna
Online: 334 Piątek, 2018.03.23

Biznes

Jakub Pancewicz nowym General Managerem w Lenovo MBG

poniedziałek, 22 stycznia 2018 09:25

Od 1 kwietnia 2018 r. stanowisko General Managera w Lenovo MBG na Polskę i region Europy Południowo-Wschodniej (SEE) obejmie Jakub Pancewicz. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategiczny rozwój marki Motorola w Polsce i SEE, a jego zadaniem głównym będzie wzrost świadomości marki Motorola w Polsce i dalsze zwiększanie udziału w rynku, aż do osiągnięcia pozycji wiodącej marki smartfonów w regionie SEE.

Kuba Pancewicz ma międzynarodowe doświadczenie na rynku smartfonów i mobilnych produktów. W ostatnich latach pełnił funkcję CEO w firmie Young Digital Planet należącej do Sanoma Group, tworzącej cyfrowe rozwiązania dla edukacji w 45 krajach na świecie. W latach 1998-2014 Jakub Pancewicz pracował w firmie Nokia, pełniąc m.in. funkcję General Managera w Polsce i zarządzając rynkami zagranicznymi, a od roku 2011 zajmował stanowisko Head of Mobile Phones w Europie. Wcześniej był związany także z firmą IBM.

źródło: Lenovo

 


World News 24h

piątek, 23 marca 2018 20:02

Samsung Electronics Co Ltd shareholders approved a stock split making it easier for retail shareholders to hold shares in the tech giant, at an annual meeting also dogged by concerns about global trade tensions. The meeting showcased changes the South Korean firm has made in recent years to build investor goodwill, such as strengthening its dividend policy to share the fruits of a memory chip boom that underpinned record profits in 2017.

więcej na: uk.reuters.com