Zbliża się trzecia edycja Konferencji EMC for Business

| Gospodarka Projektowanie i badania

W dniach 10-11 października we Wrocławiu będzie miała miejsce kolejna (trzecia) edycja Konferencji EMC for Business poświęconej szeroko rozumianej kompatybilności elektromagnetycznej. Wydarzenie to jest traktowane jako miejsce wymiany doświadczeń dla przedstawicieli przemysłu elektronicznego, z naciskiem na praktyczne podejście oraz nieformalną atmosferę pozwalającą dzielić się wiedzą, dobrymi praktykami, a także nawiązywać trwałe relacje.

Zbliża się trzecia edycja Konferencji EMC for Business

Organizatorem wydarzenia jest Tomasz Utkowski, który od lat szkoli inżynierów i promuje w branży elektronicznej wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu projektowania elektroniki.

- Projektowanie, testy w laboratorium, produkcja urządzeń zgodnie z wymogami - na każdym z tych etapów pojawią się problemy. Wzrastają koszty a termin oddania projektu się wydłuża. To rzeczywistość naszej branży, dlatego wymiana doświadczeń i wspólne testowanie to jedyny klucz do sukcesu - mówi Tomasz Utkowski, właściciel i trener w EMC for Business

150 uczestników, podczas dwóch dni konferencji wysłucha ośmiu wykładów w formie case study i weźmie udział w czterech z ośmiu, dowolnie wybranych warsztatach. Wśród omawianych tematów, pojawią się m.in. poprawa odporności jako problem interdyscyplinarny, przesłuchy w PCB, kompatybilność systemów bezprzewodowych, proces przygotowania produktu do testów czy projektowanie układów scalonych dla zaawansowanych.

Głównym Sponsorem jest firma Schurter Electronics Sp. z o.o.
Sponsorzy: Helmar Jacek A. Dobrowiecki wraz z partnerami NARDA-PMM oraz ASTAT Sp. z o.o. wraz z partnerami EMC Partner i Gaus Insstruments. Wystawcy: ETS-Lindgren.

Szczegóły wydarzenia oraz możliwość rezerwacji miejsca, na stronie: www.emc4b.com.