Targi Elektrotechnika 2020

| Gospodarka Aktualności

Targi Elektrotechnika 2020 to przestrzeń dla innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także elektromobilności. Wydarzenie skierowane jest do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Impreza odbędzie się w dniach 5-7 lutego w Warszawie, w hali EXPO XXI. Wśród patronów medialnych znajdują się miesięcznik "Elektronik" oraz portal elektronikaB2B.

Targi Elektrotechnika 2020

Specjalistyczne szkolenia i warsztaty

W ramach Targów Elektrotechnika 2020 przygotowany został (przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego oraz Agencję SOMA) cykl 23 szkoleń i specjalistycznych warsztatów dostosowanych do potrzeb projektantów, inspektorów nadzoru czy kierowników robót budowlanych.
Przeznaczone są one dla:

  • projektantów, inspektorów nadzoru lub kierowników robót;
  • osób odpowiedzialnych za gospodarkę energetyczną lub zabezpieczenie techniczne w zakładzie pracy;
  • osób odpowiedzialnych za eksploatację urządzeń oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy;
  • osób odpowiedzialnych za eksploatację urządzeń i sieci w energetyce;
  • instalatorów, wykonawców lub użytkowników.

Tematyka szkoleń dotyczy najbardziej aktualnych problemów związanych m.in. z optymalizacją zarządzania sieciami elektroenergetycznymi, w związku z rosnącą konsumpcją energii i ochroną przed złośliwym oprogramowaniem i nieupoważnionym dostępem lub obniżeniem kosztów funkcjonowania budynków. Ponadto podczas targów odbędą się specjalistyczne warsztaty BIM z zakresu instalacji elektrycznych i oświetleniowych, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także odnawialnych źródeł energii - OZE. Dla specjalistów przygotowano szkolenia z obszaru automatyki budynkowej, a w przestrzeni Wnętrza Otwartego, którego hasłem przewodnim są smart technologie i design w trosce o komfort życia, będzie można zobaczyć praktyczne zastosowanie rozwiązań z zakresu BMS i HMS.

Zapisy na szkolenia prowadzone są na stronie: https://elektrotechnika2020-konferencje.registration-form.online/.

Specjalne Strefy

Dodatkowo przestrzeń wystawiennicza podzielona zostanie na cztery strefy poświęcone tematom: Elektromobilności, Automatyki Budynkowej, Oświetlenia Terenów Publicznych oraz Odnawialnych Źródeł Energii. W strefie OZE znajdą się stoiska wiodących firm z branży, m.in. związanych z fotowoltaiką, pompami ciepła, elektrowniami wiatrowymi, a także systemami i urządzeniami do rozprowadzania energii. W ramach strefy organizowane będą także szkolenia dla projektantów i instalatorów oraz warsztaty komputerowe z projektowania instalacji OZE.
Więcej informacji o targach na: https://elektroinstalacje.pl/.

Zobacz również