Poznaj LoRaWAN - od idei do realizacji!

| Gospodarka Aktualności

Chcesz dowiedzieć się więcej w temacie LoRaWAN? Zapisz się na bezpłatne 90-minutowe szkolenie z cyklu Smart IoT zorganizowane przez JM elektronik. Tegoroczne edycje Smart IoT - ze względu na epidemię COVID-19 - organizowane są on-line. Szkolenie prowadzone będzie w języku polskim.

Poznaj LoRaWAN - od idei do realizacji!

Szkolenie odbędzie się 26.11.2020 o godzinie 10:30!
Organizatorzy skoncentrują się na praktycznych aspektach wykorzystania LoRaWAN. Przedstawione zostaną rozwiązania wiodącego dostawcy stacji bazowych i serwerów. Pokazany będzie także - na żywo - proces konfiguracji stacji bazowej i uruchomienia komunikacji z serwerem.

Dla osób zajmujących się projetkowaniem urządzeń elektronicznych przeprowadzony zostanie przegląd rozwiązań firmy Microchip, w tym nowego zintegrowanego modułu LoRaWAN. Na żywo zaprezentowane będzie również uruchomienie komunikacji modułu Microchip z serwerem.

Osoby zainteresowane wykorzystywaniem gotowych rozwiązań LoRaWAN poznają portfolio firmy Adeunis, dysponującej szeregiem gotowych do zastosowania sensorów, wraz z ich konfiguracją, rejestracją i uruchomieniem komunikacji z serwerem.

Rejestracja i agenda

Zobacz również