JM elektronik został oficjalnym dystrybutorem firmy Kerlink w Polsce

| Gospodarka Artykuły

JM elektronik jako pierwsza firma w Polsce podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Kerlink, będącą wiodącym dostawcą infrastruktury dostępowej LoRaWAN. Kerlink jest francuską firmą założoną w 2004 roku i jest czołowym producentem rozwiązań opartych na sieci LoRaWAN.

JM elektronik został oficjalnym dystrybutorem firmy Kerlink w Polsce

Inżynierowie z firmy JM elektronik zaprezentują urządzenia z oferty firmy Kerlink oraz swoje doświadczenia z uruchamiania warstwy dostępowej LoRaWAN podczas szkolenia Wireless Day 2018, które odbędzie się w dniach 04-07.06 w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Zapisy oraz szczegółowe informacje na temat szkolenia pod linkiem: http://www.jm.pl/idm,855,idn,291,czwarta-edycja-wireless-day-od-punktu-koncowego-do-chmury-od-infrastruktury-dostepowej-do-modelu-biznesowego-lorawan-lte-cat-m-nb-iot-zapraszamy-do-udzialu-w-szkoleniu.html.

Od niemal 30 lat JM elektronik prowadzi działalność dystrybucyjną w branży elektronicznej. Firma przywiązuje istotną wagę do transferu wiedzy organizując szereg szkoleń i warsztatów. Na potrzeby rozwoju technologii LoRaWAN w Polsce, JM elektronik uruchomił ogólnodostępny Gateway LoRaWAN w swojej siedzibie, dzięki czemu Gliwice mają szansę dołączyć do grona liderów SmartCity w Polsce.

źródło: JM elektronik

Zobacz również