Partnerstwo JM elektronik i Adeunis - więcej zastosowań sieci LoRaWAN

| Gospodarka Aktualności

Firma JM elektronik jest popularyzatorem technologii loRaWAN w Polsce. W ofercie firmy znajduje się szereg modułów Microchip wraz z zestawami developerskimi oraz bramy Kerlink. Wraz z nowym partnerem, firmą Adeunis, do portfolio firmy dołączyły gotowe do zastosowania urządzenia automatyki przemysłowej, pracujące w sieci LoRaWAN.

Partnerstwo JM elektronik i Adeunis - więcej zastosowań sieci LoRaWAN

Adeunis to francuski producent czujników i urządzeń do pracy z czujnikami wykorzystującymi komunikację w sieci LoRaWAN. W swojej ofercie posiada m.in. sensory umożliwiające pomiar wilgotności, temperatury czy wysokości słupa cieczy, zliczanie impulsów, wyposażone w przetworniki analogowo-cyfrowe, wykrywające ruch, światło, czy stanowiące bramę dla MODBUS.

Wybrane układy są wykonane w technologiach przeciwwybuchowych ATEX czy w wersjach o wysokiej szczelności IP oraz pracują w szerokim zakresie temperaturowym. Wraz z sensorami Adeunis dostarcza kieszonkowe urządzenia do pomiaru jakości sieci LoRaWAN w miejscu lokalizacji sensora.

JM elektronik zaprasza do odwiedzenia strony poświęconej LoRaWAN - www.lorawan.com.pl, na której umieszczono kompendium wiedzy nt. tej technologii, a także produkty firmy Adeunis.

źródło: JM elektronik

Zobacz również