Ogniwa i baterie do zastosowań profesjonalnych

| Gospodarka Aktualności

Od kilku lat firma JM elektronik - specjalizująca się w dystrybucji elektroniki dla zastosowań profesjonalnych - rozwija ofertę w dziedzinie ogniw i baterii. Dzisiaj ma w ofercie 220 ogniw pochodzących od 14 dostawców, z czego blisko połowa dostępna jest wprost z magazynu. Od 4 do 22 października 2021 roku, lub do wyczerpania zapasu, trwa promocja na litowo-tionylowe ogniwo ER14250 produkcji HCB, w atrakcyjnej cenie 4,49 zł.

Ogniwa i baterie do zastosowań profesjonalnych

Pełna informacja o promocji znajduje się pod linkiem HCB ER14250 - ogniwa do zadań specjalnych dostępne od ręki.

Firma HCB Battery, producent promocyjnego ogniwa, została założona w roku 2001. Jako lider w produkcji baterii typu primary HCB dostarcza wiele typów różnorodnych baterii litowych. Prócz baterii cylindrycznych firma ta sprzedaje baterie polimerowe, które mogą zostać wyposażone w customizowane wyprowadzenia oraz złącza.

JM elektronik pełni rolę dystrybutora HCB BATTERY i oferuje profesjonalne wsparcie techniczne w doborze baterii tego producenta.

Działalność dystrybucyjną firma JM elektronik wspiera doradztwem doświadczonego Product Managera. Na dedykowanej stronie znajdują się opisy rozwiązań technologicznych stosowanych w ogniwach, w tym rodzajów stosowanych chemii, typoszeregów z podziałem ze względu na kształt, zasad transportu i przechowywania. (https://jm.pl/pl/power-solutions---o-bateriach-i-ogniwach-wiemy-prawdopodobnie-wszystko/508/aktualnosc/).

W Portalu zakupowym B2B, gdzie profesjonalni użytkownicy elektroniki mogą założyć nieodpłatne konto, znajdują się do pobrania szkolenia online poświęcone Power Solutions. Rejestracja możliwa jest pod linkiem jm.pl | elektronika, automatyka, EMS dla biznesu.

źródło: JM elektronik

Zobacz również