10 powodów, dla których warto wybrać RockTouch

| Prezentacje firmowe Optoelektronika

Firma RockTouch obecna jest na polskim rynku od 2014 roku. Przez cały okres swojej działalności RockTouch wprowadza na rynek innowacyjne produkty. Zdaniem jej dystrybutora, firmy JM elektronik z Gliwic, wspierającego technicznie klientów we wdrażaniu produktów, jest 10 podwodów dla których warto wybrać panele dotykowe tego producenta.

10 powodów, dla których warto wybrać RockTouch
 1. Unikatowe cechy użytkowe
  Panele dotykowe montowane w urządzeniach przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych powinny cechować się wyjątkową odpornością i pozwalać na komfortową prace nie zależnie od panujących warunków. Panele dotykowy firmy RockTouch są przeznczone do pracy w deszczu, umożliwiają obsługę w rękawiczkach oraz rozpoznają siłę nacisku.

 2. Unikalny i ujednolicony interface dający komfort projektowania
  Produkty firmy RockTouch wyposażone są w uniwersalny ad-board, który jednocześnie posiada wejście I2C dla mikrokontrolerów oraz port USB przez który można podłączyć komputer.

 3. Dedykowane oprogramowanie ułatwiające prace projektowe
  Klienci którzy wybiorą palne dotykowe od firmy RockTouch otrzymują autorskie oprogramowanie tej firmy, dzięki któremu użytkownik sam dobiera większość parametrów.
 4. Wsparcie techniczne niemal on-site
  Dla klientów RockTouch wsparcia techniczne zapewniane jest z biura technicznego znajdującego się we Włoszech (pozostali producenci operują z Azji) oraz produkty objęte są nadzorem dedykowanych inżynierów JM elektronik.
 5. Zdroworozsądkowe MOQ
  Firma RockTouch posiada niskie, zdroworozsądkowe w porównaniu z innymi dostawcami MOQ, zaczynające się już od kilku/kilkunastu sztuk.

 6. Dostęp do nowości i innowacji
  Firma RockTouch przez cały czas wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania. Między innymi w ostatnim czasie zaprezentowano touchpanel o niespotykanym kształcie koła zintegrowany z wyświetlaczem.

Pozostałe powody znajdą państwo w artykule na stronie JM elektronik, dystrybutora paneli dotykowych firmy RockTouch: https://jm.pl/pl/10-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-panele-dotykowe-rocktouch/544/aktualnosc/.

źródło: JM elektronik