Rohde & Schwarz oferuje kompletne zestawy aparatury ze zniżkami do 50%

| Gospodarka Aktualności

Farnell ogłosił ograniczoną czasowo promocję, w ramach której klienci mogą nabyć wysokiej jakości, precyzyjną aparaturę kontrolno-pomiarową marki Rohde & Schwarz, ze zniżkami dochodzącymi do 50%. Ta oferta promocyjna dotyczy tak samo niedawno wprowadzonych produktów, jak i już posiadanej w ofercie aparatury Rohde & Schwarz. Kompletne zestawy rozwiązań tej marki dostępne będą w obniżonych cenach do 31 marca 2021 r.

Rohde & Schwarz oferuje kompletne zestawy aparatury ze zniżkami do 50%

Zestawy promocyjne Rohde & Schwarz obejmują dodatki i pakiety rozbudowujące, zazwyczaj dostępne jedynie za dopłatą. Nabywając tak przygotowany, promocyjny zestaw, klienci nie muszą już dokupywać dodatkowych komponentów ani modułów programowych, zabezpieczając się na przyszłość, na wypadek, gdyby ich wymagania co do prowadzonych testów się zmieniły. Przygotowane zestawy to idealny wybór dla inżynierów-projektantów, a także firm zajmujących się produkcją oraz placówek edukacyjnych i badawczych, którym zależy na ograniczeniu kosztów nabywania sprzętu, a które poszukują wysokiej jakości oscyloskopów, analizatorów mocy i widma oraz DC zasilaczy.

Wśród zestawów, dostępnych do nabycia znajdują się m.in.:

  • Biurkowy analizator widma serii FPC jest dostępny w promocyjnym pakiecie, tańszym o 42% względem ceny katalogowej. Sprzęt ten jest często wykorzystywany na potrzeby badawcze, w medycynie, podczas produkcji, w edukacji oraz w pracach serwisowych, w których konieczne jest zdejmowanie charakterystyk filtrów i innych obwodów, wykreślanie impedancji anten radiowych i obwodów RF oraz lokalizowanie usterek w długich kablach, przystosowanych do przenoszenia sygnałów radiowych. Analizator pracuje z częstotliwościami od 5 kHz do 1 GHz i zakres ten można rozszerzyć do 3 GHz. Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości jest o 26% większy niż w porównywalnym, konkurencyjnym sprzęcie. Oprócz samego analizatora widma, klienci otrzymają także moduł R&S®FPC1000, odpowiadający za powiększenie zakresu obsługiwanych częstotliwości, przedwzmacniacz B22, system analizy modulacji K7, moduł K43, umożliwiający pracę w trybie odbiornika oraz moduł K55, wprowadzający możliwość wykonywania zaawansowanych pomiarów.
  • Biurkowy zasilacz NGE-COM3A to niezawodna ale i niedroga aparatura, idealnie sprawdzająca się w edukacji. Nadaje się zarówno do pracy na biurku, jak i do instalacji w szafach, na potrzeby prowadzenia zautomatyzowanych testów. Jest to trzykanałowy zasilacz o wysokiej sprawności i małych szumach, wyposażony w 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QVA. Każdy z kanałów może dostarczać do 33,6 W mocy, co sumuje się do 100 W. Wszystkie wyjścia są nieuziemione i zabezpieczone przed zwarciem. Pozwalają dostarczać napięcie z zakresu od 0 V do 32 V i prąd od 0 A do 3 A na kanał. W zestawie promocyjnym z zasilaczem NGE-COM3A dostarczany jest opcje oprogramowania: K101: zdalne sterowanie Ethernet; K103: cyfrowe we / wy wyzwalające i podręcznik szybkiego uruchomienia, a wszystko to przy 33% zniżce.
  • Ręczny analizator widma ZPH-COM1 to niezbędny, jednoportowy analizator, idealny do prowadzenia pomiarów podczas instalacji i konserwacji systemów antenowych, rozmieszczonych w terenie. Dzięki unikalnym cechom pozwala szybko i wydajnie mierzyć kable i anteny. Zestaw promocyjny z ręcznym analizatorem widma ZPH-COM1 zawiera przede wszystkim analizator kabli i anten ZPH Cable Rider, moduł aktualizacji ZPH-B4, zwiększający górny limit obsługiwanych częstotliwości z 3 GHz do 4 GHz, moduł ZPH-B10 GPS i wsparcie czujnika mocy ZPH-K9 oraz miernik poziomu mocy w kanałach ZPH-K19 i czujnik mocy, umożliwiający pomiary impulsów z użyciem modułu ZPH-K29. Cały zestaw jest dostępny w cenie o 48% niższej niż katalogowa.

Rohde & Schwarz to jeden z wiodących na świecie producentów elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej. Ich produkty wyznaczają standardy w badaniach, pracach rozwojowych, w instalacjach produkcyjnych i w serwisowaniu. Rohde & Schwarz oferuje szeroki wybór wiodących na rynku rozwiązań, przystosowanych do pracy z najnowszymi technologiami, a w tym z elektroniką, systemami bezprzewodowymi i radiowymi oraz aplikacjami mikrofalowymi.

źródło: Farnell