Nagroda "Lider Biznesu" dla prezesa Lumelu - Dinesha Musalekara

Podczas uroczystej gali w Warszawie, w dniu 5 marca br. prezes Lumel SA i Lumel Alucast został uhonorowany nagrodą Lidera Biznesu. W imieniu hinduskiej organizacji biznesowej nagrodę wręczył ambasador Indii w Polsce - Tsewang Namgyal. Jak podkreślił ambasador, nagroda to zarówno wielkie osobiste wyróżnienie dla Dinesha Musalekara, jak również dla całego zespołu Lumelu.

Posłuchaj
00:00

- Czuję się bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem! W tym roku minie 7 lat, w tym ten szczególny - covidowy rok, odkąd jestem w Polsce i mam przyjemność zarządzać Lumelem. Od początku, moim celem było przekształcenie spółki w globalną firmę, gotową na wielkie wyzwania, która bazuje na mocnych zasadach etyki, rozwoju personelu i innowacyjnych rozwiązaniach. Wiele już osiągnęliśmy, ale są jeszcze obszary, nad którymi musimy ciężko pracować! Oczywiście, co bardzo mocno chciałbym podkreślić, ten sukces nie byłby możliwy bez pracowników spółki! Dziękuję również panu Narendrze Goliya, przewodniczącemu naszej grupy kapitałowej i większościowemu udziałowcowi, za nieustającą wiarę w moje zarządzanie i wielkie zaufanie. Dziękuję za wsparcie miasta i pana prezydenta Janusza Kubickiego. Na koniec chciałbym zwrócić się z podziękowaniami do mojej rodziny - rodziców, siostry, żony i syna za ich zrozumienie i poświęcenie dla mnie! Dziękuję wszystkim! To wyróżnienie należy do Was wszystkich! - powiedział na koniec uroczystości w ambasadzie Dinesh Musalekar.

Źródło: Lumel

Powiązane treści
Lumel kupił należący do Relpolu Zakład Polon
Wmurowanie kamienia węgielnego rozpoczęło budowę Zakładu Nowych Technologii Lumel 4.0
Rozbudowa laboratorium Lumelu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Samsung i SK Hynix zainwestują 518 miliardów dolarów w nowe centrum produkcji chipów
Komunikacja
AI w chmurze a prywatność. Czy sztuczna inteligencja nas obserwuje?
Optoelektronika
Sztuczna inteligencja redefiniuje rynek transceiverów optycznych - 112 mld dolarów w 2031 roku
Produkcja elektroniki
Onsemi zredukuje zatrudnienie w czeskiej fabryce SiC
Pomiary
Systemy ALPR: Znacznie więcej niż odczyty tablic rejestracyjnych i fotoradary
Komponenty
Miliardowe inwestycje Indii w półprzewodniki. Szansa na nową oś współpracy z Polską
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Informacje z firm
Firma WIN SOURCE na targach ITM Industry Europe 2026 - wsparcie rozwoju łańcucha dostaw europejskiego przemysłu wytwórczego
Gospodarka
Sztuczna inteligencja wychodzi z centrów danych. Chipy neuromorficzne rewolucjonizują obliczenia brzegowe
Gospodarka
Drogie pamięci wypchną z rynku podstawowe komputery

Mikrokontrolery PIC32CM PL10 - wydajność 32-bitowego rdzenia Arm Cortex-M0+ i odporność na zakłócenia w projektach 5 V

Firma Microchip Technology prezentuje nową rodzinę mikrokontrolerów (MCU) PIC32CM PL10, która wprowadza wydajność 32-bitowych rdzeni Arm® Cortex®-M0+ do systemów zasilanych napięciem 5 V. Dzięki zgodności wyprowadzeń z 8-bitowymi rodzinami układów AVR® Dx, nowa seria stanowi doskonałą propozycję dla inżynierów poszukujących łatwej ścieżki migracji z architektury 8-bitowej na 32-bitową, pozbawionej konieczności poważnego przebudowywania układów zasilania na płycie czy uczenia się od nowa obsługi układów peryferyjnych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów