Dzień Otwarty on-line Wojskowej Akademii Technicznej

| Gospodarka Aktualności

Wojskowa Akademia Techniczna organizuje w najbliższy czwartek 22 kwietnia o godz. 12.00 Dzień Otwarty on-line. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są tegoroczni maturzyści i osoby zainteresowane podjęciem studiów na największej politechnice wojskowej w Polsce. Zaprezentowane zostaną zasady rekrutacji, oferta studiów wojskowych i cywilnych, nowoczesne formy kształcenia oraz szeroki zakres możliwości rozwoju pasji i zainteresowań.

Dzień Otwarty on-line Wojskowej Akademii Technicznej

Podczas Dnia Otwartego on-line zostanie zaprezentowana oferta ośmiu wydziałów akademickich WAT: Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania; Cybernetyki; Elektroniki; Inżynierii Lądowej i Geodezji; Inżynierii Mechanicznej; Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa; Nowych Technologii i Chemii oraz Instytutu Optoelektroniki. Każdy wydział zaprezentuje swoją ofertę kształcenia w ramach jednolitych magisterskich studiów wojskowych i studiów cywilnych I i II stopnia. Studenci opowiedzą, dlaczego warto związać swoją przyszłość z Wojskową Akademią Techniczną. Prezentację wzbogaci film dotyczący wymogów w zakresie tegorocznych testów sprawnościowych na studia wojskowe.

Wydarzenie będzie dostępne w formie transmisji za pośrednictwem kanału YouTube WAT. Jednocześnie na kanale będzie aktywny czat. Wydarzenie zakończy się o godzinie 15:00.

Rekrutacja na jednolite magisterskie studia wojskowe oraz na studia cywilne pierwszego stopnia w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie rozpoczęła się 1 marca 2021 r. W tym roku na kandydatów na żołnierzy zawodowych czeka 837 miejsc. Rejestracja internetowa na studia wojskowe trwa do 31 maja 2021 r., natomiast na studia cywilne do 16 lipca 2021 r.

Program Dnia Otwartego WAT dostępny jest na stronie WAT: www.wojsko-polskie.pl/wat.

źródło: WAT

Zobacz również