Flextronics planuje ekspansje na rynku notebooków

Flextronics, singapurski dostawca usług produkcji elektroniki, zapowiedział inwestycję w nową fabrykę notebooków w chińskiej prowincji Jiangsu. Zakład ten rozpocznie produkcję jeszcze w bieżącym roku, a do końca przyszłego uzyska wydajność na poziomie 1,1 mln sztuk miesięcznie.

Posłuchaj
00:00

Jeśli zapotrzebowania okaże się wysokie, ośrodek ten będzie w stanie zwiększyć produkcję do 1,6 mln sztuk miesięcznie. Zdaniem przedstawicieli Flextronics, tak wysokie moce produkcyjne pozwolą firmie dołączyć do czołowych producentów notebooków na rynku.

Powiązane treści
Flextronics rozwija nowoczesną produkcję w malajskim Penang
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
SPIE umacnia pozycję w Europie Środkowej dzięki akwizycji czeskiej firmy BLOCK Group
Optoelektronika
W stronę bezpieczeństwa, energooszczędności i koncepcji "smart spaces" - Lena Lighting zmodernizuje oświetlenie w gminie Łęczna
Projektowanie i badania
Optymalizacja procesów projektowych dzięki szablonom w Altium Designer - webinar
Zasilanie
Recykling akumulatorów litowo-jonowych
Pomiary
Wielofunkcyjny miernik parametrów sieci RMM-483-10-R jako element systemów zarządzania energią
Projektowanie i badania
Creotech Instruments z historycznym rekordem w 2025 roku: 370% wzrostu przychodów i przełomowe misje kosmiczne
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów