Ruszają Targi Światło 2024 i Targi Elektrotechnika 2024

| Gospodarka Aktualności

Targi "Światło" i targi "Elektrotechnika" to unikatowa i jedyna tego typu w Polsce platforma kontaktów B2B, na której inicjowane są rozmowy i relacje biznesowe z kontrahentami nie tylko z Polski i Europy, ale także ze świata. To doskonałe miejsce dla architektów i projektantów wnętrz, inwestorów, producentów i dystrybutorów, a także dla każdego kto szuka inspiracji.

Ruszają Targi Światło 2024 i Targi Elektrotechnika 2024

Targi "Światło" to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej, które każdego roku gromadzi setki wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Przez 3 dni swoje najnowsze produkty pokazują tu producenci z kraju i ze świata. Targi "Elektrotechnika" to przestrzeń dla innowacji z obszaru elektrotechniki, energetyki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności, automatyki i OZE.

Targi "Światło" to 4 hale wystawowe o powierzchni ponad 10 tys. m², ponad 6 tys. odwiedzających z 42 krajów - z Europy, Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu. To również organizowane przez PAIH misje przyjazdowe przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z polskimi producentami, a także ponad 1300 uczestników szkoleń, warsztatów i konferencji.

31. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego "Światło 2024" oraz 21. Międzynarodowe Targi "Elektrotechnika 2024" odbywać się będą w dniach 31 stycznia - 2 lutego 2024 r. w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.