W 2023 roku DigiKey dodał do oferty ponad 450 dostawców i 1,7 mln części

| Gospodarka Aktualności

Firma DigiKey - globalny dystrybutor handlowy, oferujący największy wybór komponentów technicznych i produktów automatyki dostępnych w magazynie do natychmiastowej wysyłki - poinformowała o znacznym poszerzeniu swojego portfolio w 2023 roku. Wzbogaciło się ono o ponad 450 nowych dostawców z ofertami w głównym obszarze działalności, tj. na platformie handlowej DigiKey i w ramach programu realizacji zamówień.

W 2023 roku DigiKey dodał do oferty ponad 450 dostawców i 1,7 mln części

W 2023 roku firma dodała w swoim głównym obszarze działalności ponad 1,7 mln nowych części. Przeszło 230 tys. z nich jest dostępnych na stanie magazynowym do sprzedaży.

Firma stale zwiększa różnorodność produktów i dostawców o nowe kategorie, dzięki platformie handlowej DigiKey będącej wspólnym źródłem wszystkich innowacji technologicznych we wszystkich aspektach, w tym pustych płytek drukowanych, automatyki przemysłowej, rozwiązań probierczych i pomiarowych, rozwiązań Internetu Rzeczy (IoT) oraz praktycznie wszystkich związanych z innowacjami technologicznymi. Produkty z platformy handlowej są zwykle wysyłane w ciągu 1-5 dni bezpośrednio od dostawcy.

Firma Digi-Key jest autoryzowanym dystrybutorem komponentów elektronicznych pochodzących od ponad 2900 wiodących w branży dostawców, gwarantując inżynierom, projektantom, specjalistom ds. zaopatrzenia oraz wytwórcom, że zamawiane przez nich produkty są autentyczne i dostarczane do Digi-Key bezpośrednio od producenta.

Więcej informacji o dostawcach, których produkty dostępne są w portfolio firmy DigiKey, można znaleźć na stronie internetowej firmy DigiKey.

źródło: DigiKey