Zarejestruj się na HARTING Industrial Ethernet Week 4 i zdobądź bluzę z limitowanej edycji

W dniach 25-27 lutego 2025 r. po raz kolejny na scenie pojawią się eksperci i reprezentanci znanych liderów rynku i organizacji, takich jak CLAAS, 1KOMMA5°, ZVEI E.V., PROFIBUS & PROFINET International, Anedo i innych. Czwarta edycja corocznej konferencji cyfrowej firmy HARTING poruszy zagadnienia elektryfikacji, efektywności energetycznej i inteligentnego przemysłu. Poznaj przypadki użycia, rozwiązania i technologie podczas codziennych, trwających 2,5 godziny przekazów na żywo!

Posłuchaj
00:00

Po raz pierwszy w programie znajdą się również ekscytujące bloki tematyczne poświęcone kolejnictwu, rolnictwu i automatyce.

3 dni – różne tematy:

  • Dzień 1: Podłączenie całego społeczeństwa elektrycznego
  • Dzień 2: Gospodarka | SPE
  • Dzień 3: Cyfryzacja w kolejnictwie i automatyzacji

DZIEŃ 1 - PODŁĄCZENIE SPOŁECZEŃSTWA ELEKTRYCZNEGO

Pierwszego dnia omówione zostanie w jaki sposób zintegrowane systemy energetyczne zwiększają wydajność i jak sztuczna inteligencja pomaga w transformacji. Zaprezentowane będą przypadki użycia przez światowych liderów rynku, a eksperci z ZVEI E.V., 1KOMMA5° oraz IoT UseCase przedstawią aktualny stan, wyzwania i możliwości rozwoju.

Przejdź do agendy i rejestracji!

DZIEŃ 2 - SPE | INTELIGENTNA GOSPODARKA

Ethernet jednoparowy (SPE) jest teraz gotowy do zastosowań. Poznaj najnowsze aktualizacje i dowiedz się więcej o niezbędnych i konsekwentnych działaniach mających na celu standaryzację wykorzystania PROFINET przez SPE.

W drugim bloku tematycznym odkryj, w jaki sposób cyfryzacja zwiększyła wydajność w rolnictwie. Eksperci z CLAAS, Anedo i CCI podzielą się informacjami na temat nowych trendów i możliwości w inteligentnym rolnictwie.

Przejdź do agendy i rejestracji!

DZIEŃ 3 - CYFRYZACJA W KOLEJNICTWIE I AUTOMATYZACJI

Trzeciego dnia w pierwszym bloku tematycznym przedstawione zostaną nowe możliwości i szanse, jakie cyfryzacja daje w kolejnictwie. Dołącz do ekspertów i dowiedz się więcej o cyfrowym rozwoju automatycznym - nowym obszarze w transporcie towarowym.

Dowiedz się, co kryje się za zdecentralizowaną automatyzacją - przejściem od technologii wielu do jednego kabla. Dowiedz się więcej o podejściach, aktualnym stanie standaryzacji i o tym, jak HARTING ją wspiera.

Przejdź do agendy i rejestracji!

Powiązane treści
HARTING Technology Group inwestuje w utworzenie globalnej siedziby w Szwajcarii
Harting otworzył nową halę produkcyjną w Osielsku pod Bydgoszczą.
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Ukryte zagrożenia z Chin
Projektowanie i badania
Nowe wyzwanie element14 Community: Wprowadź sztuczną inteligencję na linię produkcyjną
Komponenty
Rynek pamięci zmienił się nie do poznania
Projektowanie i badania
Dzień Otwarty WAT - 28 marca 2026 r.
Komponenty
Anglia Components rozszerza współpracę z Digi International i wchodzi na rynki nordyckie oraz bałtyckie
Komponenty
Polska wzmacnia sektor półprzewodników. Nowa współpraca z SEMI Europe
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
ACTE zmienia nazwę na Elpress Polska
Gospodarka
Alphabet wyda na sztuczną inteligencję 185 mld dolarów
Informacje z firm
Grupa RENEX wsparła 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów