Czujniki, przetworniki, układy kondycjonujące

Kategorie

Produkcja elektroniki

Województwo:

Grinn S.C.

ul. Chełmońskiego 12 , Wrocław
tel. 071 716 40 99
biuro@grinn.pl
www.grinn.pl |

GTB

Chełmońskiego 12, Wrocław
tel. 515678718
biuro@gtbsystems.com
gtbsystems.com |

GURU Control Systems

Warszawska 91, Warszawa
tel. 22 831 10 42 , tel. kom. 602 262 230
info@guru.com.pl
www.guru.com.pl |

Helmar Jacek A. Dobrowiecki

ul. Powstańców Śląskich 108c/2, Warszawa
tel. 22 436 31 06-09
dobrowiecki@helmar.com.pl
www.helmar.com.pl |

Honeywell

ul. Domaniewska 39b , Warszawa
tel. 022 606 09 00
Paula.Calarasu@honeywell.com
www.honeywell.com.pl |

Impact

al. Niepodległości 177 , Warszawa
tel. 022 825 55 85
impact@impact.com.pl
www.impact.com.pl |

Impol-1

ul. Krakowiaków 103 , Warszawa
tel. 022 886 56 02
impol@impol-1.pl
www.impol-1.pl |

Infoel Sp. z o.o.

ul. Galaktyczna 35a , Gdańsk
tel. 058 554 08 70
infoel@infoel.com.pl
www.infoel.com.pl |

Instytut KSAiP Sp z o.o.

al. Różyckiego 1c , Wrocław
tel. 071 348 87 95
tliksaip@tlen.pl
www.iksaip.pop.pl |

Introl - Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów

ul. Kościuszki 112 , Katowice
tel. 032 789 00 00
introl@introl.pl
www.introl.pl |