Renomowany dostawca podzespołów i komponentów dla wielu branży

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Micros została założona w 1988 roku i specjalizuje się w kompleksowych dostawach elementów elektronicznych dla firm produkcyjnych, hurtowni i sklepów branży elektronicznej.

Renomowany dostawca podzespołów i komponentów dla wielu branży

Umowy dystrybucyjne z szeregiem renomowanych firm światowych i nasze ponad 20-letnie doświadczenie w doborze producentów są gwarancją zapewnienia terminowych, powtarzalnych dostaw produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Unikalne, bogate doświadczenie i aktywna obecność na rynku przyniosły nam reputację firmy dynamicznej, zorientowanej na klienta, zawsze gotowej zmierzyć się z najwyższymi standardami jakości.

Nieustannie rozbudowujemy też nasz potencjał biznesowy – firma aktualnie buduje drugi magazyn o dużej powierzchni, co pozwoli jej skrócić czas dostawy dla większości pozycji w ofercie oraz zaoferować naszym klientom jeszcze większy asortyment podzespołów. Jest to też szansa na dotarcie dla szerszej grupy przedsiębiorstw spoza elektroniki, głównie do firm związanych z przemysłem. Rdzeniem oferty Microsa są przede wszystkim podzespoły elektroniczne: półprzewodniki, optoelektronika, elementy bierne.

Uzupełniają je podzespoły indukcyjne, piezoelektroniczne, a także elementy elektromechaniczne w tym złącza i przekaźniki. Micros oferuje też komponenty automatyki: czujniki, przełączniki i przyciski, zasilacze, przewody. Naszym klientom zapewniamy pomoc techniczną i konsultacje wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Zapewniamy materiały techniczne i próbki. Zapewniamy kompletację dostaw pozwalającą zlecić nam całość procesu zaopatrzenia w podzespoły elektroniczne. Stałym klientom udzielamy rabatów.

Micros Sp. j. W. Kędra i J. Lic
www.micros.com.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie