Sprzęt pomiarowy do systemów akwizycji danych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Egmont Instruments jest obecna na rynku od 1995 roku. Oferta obejmuje szeroki asortyment wyrobów z branży „data acquisition”. Specjalizujemy się przede wszystkim w profesjonalnych, bardzo szybkich i precyzyjnych kartach i przystawkach oscyloskopów DSO i generatorów AWG do PC.

Sprzęt pomiarowy do systemów akwizycji danych

 

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych kart i przystawek oscyloskopowych ZTEC Instruments, Gage Applied Technologies, KineticSystems, Acquitek, soft DSP, kart i przystawek pomiarowych do PC do zastosowań przemysłowych i laboratoryjnych, takich firm, jak Addi-Data, Eagle Technology, LabJack, kart i sterowników kontroli ruchu (sterowania silnikami) firmy Cito Systems. Oferujemy urządzenia na magistrale PCI, CompactPCI, PXI, VXI, PC/104 i PC/104+, ISA, USB, RS232/485, LXI/Ethernet, Bluetooth. Oferta obejmuje też przenośne komputery przemysłowe PCIII, Atlas i Acme.

Wybrane pozycje z oferty

Naszym klientom proponujemy profesjonalne karty i moduły oscyloskopowe ZTEC Instruments, 8-, 12-, 13-, 14- i 16-bitowe, z próbkowaniem do 4 GS/s i próbkowaniem ekwiwalentnym do 250 GS/s, a także karty i moduły generatorów AWG, 14- i 16-bitowe, z próbkowaniem do 400 MS/s w wersjach na PCI, PXI, VXI, LXI, EPICS, z wbudowanymi procesorami sygnałowymi.

Są one przeznaczone do zastosowań w sprzęcie ATE. Wartościową pozycją w ofercie Egmontu są także karty profesjonalnych ultraszybkich digitizerów analogowych i cyfrowych Gage Applied Technologies, 8-, 12-, 14- i 16-bitowe, z próbkowaniem do 4 GS/s, karty szybkich 12-bitowych generatorów AWG z próbkowaniem do 1 GS/s, w wersjach na PCI i Compact- PCI/PXI. Są one także w postaci systemów wielokanałowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się wielofunkcyjne przystawki oscyloskopowe Cleverscope, podłączane przez USB lub Ethernet, 10-, 12- i 14-bitowe, z próbkowaniem do 100 MS/s, z wejściami analizatora stanów logicznych.

Ich uzupełnieniem są przystawki oscyloskopowe TiePie podłączane przez USB, karty oscyloskopowe na PCI i PXI, 8-, 12-, 14- i 16-bitowe z próbkowaniem do 1 GS/s oraz przystawki oscyloskopowe soft DSP na USB, 9-bitowe, z próbkowaniem do 100 MS/s, próbkowanie ekwiwalentne 5GS/s. Egmont oferuje ponadto wielofunkcyjne 12-bitowe karty oscyloskopowe, generatorów arbitralnych, wejść/wyjść cyfrowych i licznikowych firmy Acquitek, zapewniają one próbkowanie do 40 MS/ s, wykonane zostały z procesorami DSP. Dostępne są wersje na PCI i PXI.

Moduły akwizycji danych

Oferta sprzętu do systemów pomiarowych zawiera proste i tanie programowalne moduły pomiarowe DAQ LabJack na USB i Ethernet, wejścia/wyjścia analogowe i cyfrowe, liczniki. W tej grupie są także karty i moduły DAQ firmy Eagle Technology w wersjach PCI, ISA, PC/104, PC/104-PLUS, USB, RS232/485, Bluetooth, przetworniki A/C i C/A, wejścia/wyjścia cyfrowe, liczniki, przekaźniki.

Oferta obejmuje ponadto przemysłowe karty i moduły akwizycji danych firmy Addi-Data w wersjach na PCI, PCIe, CompactPCI, ISA, Ethernet, a także przetworniki A/C i C/A, wejścia/wyjścia cyfrowe 24V, przekaźniki, watchdogi, liczniki, odczyty enkoderów, pomiary temperatury, tensometryczne, przemieszczeń, karty komunikacyjne RS232/422/485, izolację galwaniczną 500V lub 1000V, karty sterowania silnikami elektrycznymi.

Egmont sprzedaje także karty i moduły do sterowania silnikami firmy Cito Systems, przeznaczone do silników krokowych i mikrokrokowych, do silników serwoszczotkowych i bezszczotkowych, wersje na PCI, PC/104, ISA, zaawansowane systemy sterowania sieciowego AMCS z komunikacją przez Ethernet, RS232, RS485. Ofertę uzupełniają przenośne obudowy i komputery przemysłowe PCIII, ATLAS, ACME.

Więcej informacji na stronie internetowej:
www.egmont.com.pl

Zobacz również