Renomowany dostawca specjalizowanej aparatury pomiarowej

| Prezentacje firmowe Artykuły

Digimes jest przedstawicielem szeregu znanych i cenionych firm z branży pomiarowej w radiokomunikacji, radiodyfuzji, systemach zdalnej kontroli, nadzoru elektronicznego oraz specjalizowanej aparatury kontrolno-pomiarowej przeznaczonej dla producentów i użytkowników urządzeń komunikacji bezprzewodowej.

Renomowany dostawca specjalizowanej aparatury pomiarowej

 

Digimes jest obecny na rynku już od 20 lat i w trakcie tych dwóch dekad wypracował sobie pozycję rzetelnego i uznanego przez wielu klientów dostawcy aparatury pomiarowej. Firma jest zorientowana na kluczowych klientów i zapewnia im znakomity serwis oraz dostawy sprzętu na najwyższym poziomie. Dwie dekady pracy w obszarze miernictwa są też dowodem wysokich kompetencji merytorycznych firmy, która nie tylko zajmuje się handlem, ale ponadto szeroko rozumianym doradztwem i konsultingiem z zakresu elektronicznej aparatury pomiarowej do celów profesjonalnych.

Prowadzimy szkolenia oraz kompletację aparatury, a w pracy działamy zgodnie z nomami ISO9001. Digimes jest autoryzowanym i certyfi kowanym centrum serwisowym grupy WTT Willtek. Firma zajmuje się ponadto wypożyczaniem przyrządów pomiarowych oraz usługami w zakresie wszelakich pomiarów sieci analogowych radiołączności oraz cyfrowych Tetra, GSM/GPRS/ EDGE/UMTS, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DVB T/H.

Digimes Robert Kościesza
www.digimes.pl

Zobacz również