Urządzenia i materiały do produkcji wiązek

| Prezentacje firmowe Artykuły

JP Konekt to kompleksowe zaopatrzenie dla producentów wiązek w różne rodzaje złączy i urządzenia do obróbki przewodów. To również wysoki poziom wsparcia technicznego, satysfakcja z zakupionych maszyn i komponentów, a przede wszystkim ich niezawodność.

Urządzenia i materiały do produkcji wiązek

Firma działa na polskim rynku od lat, dbając stale o rozwój i atrakcyjność oferty produktowej. Mocną stroną JP Konekt jest dobre rozeznanie w branży, dzięki czemu firma może zaproponować swoim klientom profesjonalną obsługę techniczną. JP Konekt proponuje szeroki wybór końcówek oraz tulejek kablowych, złącza IDC oraz urządzenia do obróbki przewodów i zaciskania złączy na przewodach.

Oferowane komponenty są wysokiej jakości produktami niemieckich producentów: Stocko oraz Zoller + Frohlich. Wśród maszyn znajdują się prasy zaciskające szwajcarskiej firmy WDT, narzędzia do odizolowywania przewodów marki Rittmeyer oraz Z+F. Dodatkowo JP Konekt dostarcza najwyższej klasy testery do wiązek firmy MAV. Tworząc ofertę produktową, JP Konekt skupia się na takim doborze złączy i maszyn, aby wyróżniała je jak najwyższa jakość.

Wysoki poziom wsparcia technicznego

Dobra współpraca z dostawcami polega nie tylko na sprzedaży samego towaru. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem wszystkich swoich dostawców, co pozwala jej na korzystanie z ich wieloletniego doświadczenia, jak też z ich laboratoriów technologicznych - wszystko dla swoich klientów. Firma JP Konekt ma możliwość wykonania kompleksowych testów jakościowych dotyczących zaciskania złączy oraz odizolowywania przewodów.

Odbiorcy

Największymi odbiorcami produktów JP Konekt są producenci wiązek, jaki i większe przedsiębiorstwa wytwarzające wiązki dla swoich potrzeb. Niemniej, zauważalny jest wzrost zainteresowania wśród mniejszych firm produkujących wiązki zarówno na potrzeby własne, jak i finalnego odbiorcy. Dzięki ofercie JP Konekt, wielu klientów dostrzega możliwość oszczędności w produkcji poprzez stosowanie technologii wyższej jakości, która pozwala ograniczyć pracochłonność oraz zminimalizować koszty związane z problemami jakościowymi. Dodatkowo, wzrasta też jakość i wartość finalnego produktu.

Popularne produkty

Dużym zainteresowaniem cieszą się końcówki kablowe w formie taśmy oraz tulejki izolowane, które stanowią mocny punkt oferty, a wśród maszyn urządzenia do odizolowywania przewodów. Bestsellerem jest prasa TT1416 zaciskająca końcówki różnego rodzaju na przewodach do 6mm2. Prostota jej obsługi, niezawodność oraz bardzo atrakcyjna cena powoduje, że to urządzenie powinno znaleźć się praktycznie w każdej firmie zaciskającej końcówki kablowe.

Bardzo interesującym produktem jest maszyna do obróbki przewodów koncentrycznym Beri.co.ma firmy Rittmeyer. Zapewnia ona wysoki poziom techniczny pracy, doskonałą jakość obróbki przewodu i prostą obsługę. Poza tym warto zwrócić uwagę na hydrauliczną prasę UP-66 firmy WDT, zaciskająca końcówki nawet do 400mm2. Zainteresowanych pełną ofertą JP Konekt zapraszamy do odwiedzenia strony www.jpkonekt.pl lub zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Energetab (stoisko 5, hala T).

JP Konekt
www.jpkonekt.pl