Bogart, Dobre Miasto

| Prezentacje firmowe Artykuły

Bogart - Dobre Miasto to firma będąca już od 10 lat dostawcą usług kontraktowych w zakresie elektroniki, mechaniki, mechatroniki. Stawiamy na nowoczesne technologie produkcyjne, a naszymi klientami są firmy ceniące jakość i kompleksową usługę, na najwyższym światowym poziomie, którym udostępniamy najnowsze technologie do profesjonalnych zastosowań.

Bogart, Dobre Miasto

Linie montażu SMT i THT

W tym obszarze oferujemy najnowsze rozwiązania, których jednocześnie nie znajdziesz u innych partnerów. Mają one na celu maksymalne zapewnienie kontroli parametrów produkcji. Drukarka szablonowa do dużych serii i drukarka bezszablonowa Jet Printing z zaimplementowaną kontrolą nanoszenia pasty. Dziewięciostrefowy piec rozpływowy Heller, a także piec kondensacyjny Asscon do lutowania, w parach cieczy Galden. Do tego możliwość montażu elementów o wielkości 1005 i wciąż czekamy na najtrudniejsze projekty.

Kontrola X-Ray, AOI i badania klimatyczne

Zapewniamy możliwość pełnej kontroli podczas procesu produkcji. Dodatkowo rozszerzyliśmy go o sprawdzanie jakości na najnowszych urządzeniach kontroli rentgenowskiej i automatycznej inspekcji optycznej, możliwość sprawdzania komponentów, prześwietlania obwodów drukowanych, zaglądania pod układy BGA, ekstremalne testy klimatyczne, a wszystko po to, aby produkty, które produkujemy nie zawiodły, to ważne jeśli produkuje się tak odpowiedzialne urządzenia.

Usługi mechaniczne i CNC, dobór materiałów

Mechatronika i mechanika w połączeniu z niezawodną elektroniką i odpowiednim doborem materiałów, to przyszłość dla wielu nowoczesnych urządzeń. Nasi fachowcy na numerycznych centrach obróbczych i tradycyjnych obrabiarkach, niezależnie od stopnia trudności lub wielkości serii potrafią zastosować technologię gwarantującą prawidłowe wykonanie zlecenia. Nie ograniczamy się do obudów, nasze detale tworzą działające urządzenia.

Usługi projektowe i produkcja gotowych urządzeń

Wykorzystujemy środowiska programowe CAD/CAM, Altium Designer, Solid Works, sprawdzonych dostawców komponentów i PCB. Mamy za sobą lata doświadczeń i już tysiące urządzeń działających w najtrudniejszych warunkach. Te dokonania naszych inżynierów i technologów dają klientom pewność realizacji planów produkcyjnych.

Współpraca z firmą Bogart Dobre Miasto daje pewność kontroli nad jakością produkowanych urządzeń i podzespołów. Współpraca inżynierska z nami zapewnia najkorzystniejsze partnerstwo w szukaniu najlepszych rozwiązań.

Bogart, Dobre Miasto
www.bogart.pro

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie