Elastyczność, kompetencje i kompleksowość

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Celjar od ponad 15 lat zajmuje się montażem usługowym podzespołów elektronicznych w technologii powierzchniowej i przewlekanej wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji. Zapewniamy profesjonalny montaż pakietów z materiałów własnych i powierzonych. Dzięki dużemu doświadczeniu umożliwiamy uruchomienie produkcji od projektu urządzenia elektronicznego.

Elastyczność, kompetencje i kompleksowość

Naszym klientom gwarantujemy terminowość, wysoką jakość montażu oraz konkurencyjne ceny. Pracujemy zgodnie z normami IPC, a nasze usługi realizowane są na trzech nowoczesnych liniach montażowych na których elementy są pozycjonowane laserowo lub za pomocą systemu wizyjnego z dokładnością 0,04mm. Doświadczona kadra zapewnia jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Kontraktowa produkcja dokonywana jest z wykorzystaniem materiałów dostarczonych przez klienta lub przez naszą firmę.

Naszymi odbiorcami są krajowi i zagraniczni producenci systemów oświetlenia, wentylacji, sterowania pieców, klimatyzacji oraz elektroniki użytkowej. Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu elementów LED i Power LED, takie specjalizowane aplikacje leżą w centrum naszych zainteresowań i kompetencji. Jednak podejmujemy się realizacji wielu projektów związanych z elektroniką profesjonalną. Na życzenie możemy wykonać także niestandardowe zlecenia.

Specjalizujemy się w montażu małych i średnich serii pakietów z elementami SMD od 0402, BGA, QFP układanymi jednostronnie i dwustronnie na paście lub kleju, elementami THT w technologii ołowiowej i bezołowiowej. Nasza miesięczna wydajność parku maszynowego wynosi 3 mln elementów. Klientom oferujemy elastyczność działania, a dzięki sprawnemu systemowi przygotowania produkcji jest możliwa szybka realizacja wielu zleceń montażu jednocześnie.

Naszym celem jest pełne zadowolenie klienta i jego całkowita satysfakcja z naszych wyrobów. Dlatego zabiegamy o najlepszą, wysoko wykształconą kadrę, o podnoszenie kwalifikacji zawodowych załogi oraz o stały rozwój parku maszynowego. Dzięki takiej polityce jesteśmy w pełni przygotowani do sprostania konkurencji. Wieloletnie doświadczenie w branży rynku elektronicznego oraz konsekwentne, efektywne i twórcze działanie w kierunku rozwoju firmy czynią nas rzetelnym, mocnym i stabilnym partnerem godnym zaufania.

Jarosław Skiba
Celjar Elektronik

www.celjar.pl