Od projektu do produktu. Kompleksowe usługi montażu kontraktowego

| Prezentacje firmowe Artykuły

Najlepszą reklamą naszych usług jest zadowolenie i zaufanie klientów. To ich rekomendacja poszerza stale grono naszych klientów i pozwala na tak szybki rozwój technologiczny firmy w kierunku kompleksowych usług EMS.

Od projektu do produktu. Kompleksowe usługi montażu kontraktowego

Projekt

Trzonem naszej oferty są usługi montażu podzespołów elektronicznych. Przykładamy wiele uwagi do tego, aby klient, który czasem nie ma własnego zaplecza inżynierów-konstruktorów, był w stanie wprowadzić na rynek swoje pomysły. Oferujemy firmom wsparcie, począwszy od schematu elektrycznego, projektu obwodu drukowanego po dobór najłatwiej dostępnych i niedrogich elementów elektronicznych. Dzięki naszej pomocy klient do minimum ogranicza koszty związane z badaniami kompatybilności elektromagnetycznej.

Logistyka

Naszym klientom proponujemy zakup kompletu materiałów wysokiej jakości, hermetycznie zamkniętych z nieodległą datą produkcji. Możliwe jest to dzięki dobrej wieloletniej współpracy z wiodącymi hurtowniami elektronicznymi oraz zaufanymi dostawcami - brokerami z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Oferujemy też obwody drukowane 1-, 2- i 4-warstwowe z krótkim terminem dostaw od polskich producentów oraz PCB wielowarstwowe z kontrolą impedancji od sprawdzonych dostawców z Azji (dla większych ilości w atrakcyjnej cenie).

Montaż SMT i THT

Realizujemy montaż elementów SMT od rozmiaru 0402 po microBGA. Dysponujemy maszynami (m.in. Assembleon, Mechatronika) o łącznej mocy produkcyjnej 30 tys. elementów na godzinę, co pozwala na montaż małych i średnich serii urządzeń. Do lutowania rozpływowego używamy bezpiecznego dla elementów 15-strefowego pieca konwekcyjnego Heller. Do realizowanych projektów zamawiamy niedrogie laserowo wycinane szablony. Oferujemy szybki montaż prototypów z wykorzystaniem dyspensera.

Oprócz montażu powierzchniowego proponujemy klientom montaż przewlekany (przede wszystkim elementy wysokonapięciowe, indukcyjne, złącza). Dotyczy to małych i średnich serii urządzeń. Każdy z etapów montażu kończy się kontrolą optyczną (cztery stanowiska inspekcyjne Mantis, w realizacji własna konstrukcja AOI). Dodatkowo oferujemy uruchomianie urządzeń, m.in. kontrolę napięć, prądów, programowanie mikrokontrolerów oraz wykonywanie finalnego testu funkcjonalnego. Na życzenie klienta opracowujemy projekt graficzny opakowania.

Mikro-automatyka
www.mikro-automatyka.pl