Od pomysłu po wyrób - kompleksowe usługi wykonywania urządzeń elektronicznych

| Prezentacje firmowe

EAE Elektronik to firma powstała w 1993 roku w Sanoku. Jej głównym profilem działalności jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych.

Od pomysłu po wyrób - kompleksowe usługi wykonywania urządzeń elektronicznych

Dynamiczny rozwój oraz nowe potrzeby naszych klientów, przyczyniły się do wzrostu zatrudnienia oraz inwestycji w nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu, że dysponujemy własnym zapleczem konstrukcyjnym i nowoczesnym sprzętem do montażu elektroniki i obróbki mechanicznej, zapewniamy kompleksową obsługę klienta: od projektowania, poprzez uruchamianie, certyfikowanie a następnie dostarczanie wyrobów na linię produkcyjną dokładnie na czas. Rok 2010 rozpoczął pomyślne wdrażanie normy jakości ISO 9001:2008, w celu zwiększenia efektywności zarządzania firmą oraz dostosowania do wymogów naszych klientów.

Montaż kontraktowy

Specjalizujemy się w montażu prototypów oraz małych i średnich serii wysoko wyspecjalizowanych układów elektronicznych, również z dużym nakładem pracy ręcznej. Posiadamy nowoczesną linię do montażu powierzchniowego (SMT) w skład której wchodzą automaty montażowe, nowoczesny piec lutowniczy, uniwersalne urządzenia do nakładania pasty lub kleju i elementów na płytki obwodów drukowanych oraz podłoża ceramiczne układów hybrydowych.

Mamy możliwość montażu elementów od 0402 do 74×74mm. Wydajność linii jest zależna od wykonywanych projektów i sięga 45 tys. elementów na godzinę. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą i wiarygodnymi źródłami zaopatrzeniowymi realizujemy rozmaite, nietypowe przedsięwzięcia produkcyjne, gwarantując odbiorcom pewność dostaw na czas. Posiadamy 15 stanowisk do ręcznego montażu przewlekanego (THT) oraz falę lutowniczą.

Wykonywany montaż SMT i THT jest zgodny z normą IPC-A-610D, a także spełnia wymagania dyrektywy RoHS. W przypadkach szczególnie istotnych dla klienta, uzgadniamy z nim wszelkie szczegóły procesu produkcyjnego, jak np. procedury diagnostyczne. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o krytyczne dla klienta, krótkie terminy realizacji poszczególnych zamówień.

Usługi dodatkowe

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę od projektu po montaż seryjny, z pełnym spektrum naszych usług, z dokumentacją, uzyskaniem certyfikatów dopuszczających, testerami produkcyjnymi, po preferencyjnych cenach, z możliwością stałej współpracy według harmonogramów produkcyjnych klienta. Dysponujemy własnym magazynem elementów, realizujemy pełną kompletację materiałów do produkcji, oznaczanie, testowanie, pakowanie, magazynowanie.

Oprócz dużych zamówień, podejmujemy się zaprojektowania unikatowych wyrobów i systemów elektroniczno-informatycznych do pomiarów, sterowania i akwizycji danych. W procesie projektowania wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie, z możliwością projektowania produktów w geometrii dwuwymiarowej jak i modelowania przestrzennego 3D. Naszym klientom oferujemy również mechaniczną obróbkę obudów z tworzyw sztucznych i aluminium - frezowanie otworów na obrabiarce numerycznej.

W naszym laboratorium umożliwiamy testy inżynierskie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej sprzętu elektronicznego. Wykonujemy pomiary mocy urządzeń w trybie oszczędzania energii (standby) zgodnie z normą IEC62301. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej firmy.

EAE Elektronik Spółka z o.o.
www.eae-elektronik.pl

Zobacz również