BNS - szeroka i kompleksowa oferta narzędzi dla elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Przedsiębiorstwo BNS specjalizuje się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Mamy 20 lat doświadczenia w branży, dzięki któremu mogliśmy stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Posiadamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług.

BNS - szeroka i kompleksowa oferta narzędzi dla elektroniki

Nasza oferta liczy aktualnie ponad 14 tysięcy pozycji asortymentowych, z czego blisko tysiąc to narzędzia i sprzęt technologiczny przeznaczony dla producentów elektroniki. W tym zakresie BNS dysponuje niezwykle szeroką ofertą narzędzi, urządzeń, preparatów i akcesoriów, zarówno typowych oraz także wersji dobieranych dla klienta, zależnie od jego indywidualnych potrzeb. Prowadzimy również usługi kompletowania różnych wyrobów dla jednego lub grupy odbiorców.

Jest to bardzo wygodna forma dla klienta, pozwalająca odciążyć go w pracy nad zaopatrzeniem i taką formę aktywności na rynku uznajemy za podstawową. W zakresie narzędzi technologicznych i materiałów nasza ofertę stanowią: stacje lutownicze, kompletne stanowiska produkcyjno-serwisowe, preparaty chemiczne dla elektroniki, myjki ultradźwiękowe, zabezpieczenia antystatyczne, urządzenia pomiarowe oraz kompletne stanowiska serwisowe.

Mamy też wysokiej klasy narzędzia ręczne, takie jak zaciskarki, ściągacze izolacji, szczypce, wkrętaki, odsysacze oraz cały szereg drobnych, ale jak każdy elektronik doskonale wie niesłychanie przydatnych drobiazgów, m.in. chwytaki, krokodylki, wkrętaki (także ceramiczne), pęsety, obcinaczki i podobne. Wiele z narzędzi mamy w wersjach antystatycznych. Sprzedajemy też lupy, mikroskopy stereoskopowe i okulary powiększające ułatwiające manipulowanie drobnymi elementami elektronicznymi. Ważnym elementem w naszej ofercie są oczywiście stacje lutownicze.

Mamy je w prostych wersjach i na gorące powietrze. Oferujemy do nich groty, zestawy czyszczące i akcesoria. Dzięki szerokiej ofercie współpraca z BNS to korzystny wybór, pozwalający oszczędzić wielu problemów i czasu związanego z zaopatrzeniem. Postawienie na współpracę z kompetentnym i doświadczonym partnerem to prosty sposób na zbudowanie własnej marki i dobrej pozycji na rynku elektroniki. Zapraszamy do współpracy z nami.

BNS sp. z o.o.
www.bns.com.pl