Techno-Service S.A. - Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Dzielimy się z wami naszym blisko 30-letnim doświadczeniem

Techno-Service S.A. - Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych

W branży PCB zaistnieliśmy w roku 1983 - wówczas wyprodukowaliśmy pierwszy obwód drukowany, który do dzisiaj jest dla nas powodem do dumy. Choć od momentu jego powstania minęło już 28 lat, a produkowane przez nas obecnie PCB są zupełnie inne, przez cały ten czas nie zmieniło się jedno: codziennie pracujemy na zaufanie naszych partnerów.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie standardów pracy, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji skomplikowanych obwodów dwustronnych i wielowarstwowych, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej elektronice. Nasi klienci potwierdzają, że w tym zakresie jesteśmy rzeczywiście ekspertami. Obecnie nasze możliwości produkcyjne sięgają 3000 m2/miesiąc.

Oferujemy obwody o parametrach:

  • minimalny otwór 0,2mm
  • minimalna szerokość ścieżki 4 milsy
  • minimalny odstęp między ścieżkami 4 milsy
  • ślepe przelotki, frezowanie na głębokość, szlify obwodów.

Jako jedyny producent w Polsce oferujemy również specjalny produkt "TSkaprototypy", którego celem jest sprawdzenie projektu bez kosztów dokumentacji. Szczegółowa oferta wraz z kalkulatorem on-line znajdują się na naszej stronie internetowej www.pcb-technoservice.eu. Nasze obwody należą do grona "zielonych produktów" - spełniają wszystkie warunki dyrektywy RoHS.

Oferujemy pokrycia bezołowiowe, takie jak złocenie chemiczne oraz cynowanie (stop SnCuNi) nakładane metodą HAL. Działamy wg norm ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Sprzedawane produkty mają również certyfikat niepalności UL. Tym samym dajemy naszym klientom pewność, że decydując się na współpracę z nami, mogą liczyć na spotkanie z partnerem dbającym o jakość każdego z realizowanych procesów.

Pozycja na rynku

Dzięki naszemu profesjonalizmowi do grona naszych odbiorców dołączyli klienci z branży telekomunikacyjnej, producenci zabezpieczeń, sprzętu komputerowego, kas fiskalnych, aparatury medycznej, sprzętu wojskowego i lotniczego, jak również z zakresu automatyki przemysłowej i wielu innych gałęzi przemysłu. Nasz zakład od lat funkcjonuje zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym (nasz eksport to 45% wolumenu produkcji), dążąc do ciągłego rozwoju w celu zaspokajania potrzeb swoich klientów.

Naszym nadrzędnym celem jest osiąganie stabilnej i solidnej współpracy z klientami i kooperantami. Chcemy budować partnerskie relacje przynoszące korzyści obu stronom. Dążymy do ograniczania kosztów, aby oferowany przez nas produkt był nie tylko najwyższej jakości, ale również konkurencyjny cenowo. Dodatkowo umiejętna organizacja pracy umożliwia oferowanie krótkich terminów realizacji - standard 9 dni roboczych, ekspresy 24 godziny. Produkcja odbywa się w zakładzie, którego powierzchnia wynosi 4000m2.

Daje to spore możliwości, a osiągnięcie pozycji lidera krajowego w produkcji obwodów drukowanych (zwłaszcza wielowarstwowych) stało się możliwe również dzięki inwestowaniu w nowe technologie, stałemu unowocześnianiu parku maszyn oraz ciągłej automatyzacji procesów produkcyjnych, które tam realizujemy. Najnowsze urządzenia, zakupione przez nas, to np. laserowy fotoploter SilverWriter 8820-P firmy Mania, wywoływarka AgfaLine 86 HT firmy Agfa czy tester AOI Argos 8008 firmy Mania (jednostka dwukamerowa).

Odzwierciedleniem nieustannych inwestycji jest uzyskanie przez nasz Zakład wyróżnienia w konkursie Fabryka Roku 2007 organizowanym przez firmę Trade Media International Holdings, a doceniającym najlepsze praktyki z zakresu utrzymania ruchu. Według klientów naszą największą zaletą jest elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb rynku oraz otwartość na sugestie naszych partnerów. Taki model współpracy zapewnia nasz wykwalifikowany, wielojęzyczny zespół, stale gotowy i chętny do udzielania fachowej pomocy doradczej w sprawach technicznych i handlowych.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia nas w praktyce - czekamy na kontakt!

Techno-Service S.A.
www.pcb-technoservice.eu

Zobacz również