Materiały i urządzenia dla produkcji w ofercie Production Solutions

| Prezentacje firmowe Artykuły

Production Solutions to doświadczony dostawca narzędzi i produktów do napraw i montażu powierzchniowego płytek drukowanych z elementami SMT oraz zabezpieczeń antystatycznych. W 2012 roku firma będzie obchodzić 20-lecie swojej obecności na rynku. W tym okresie aktywnie wspieraliśmy polski biznes produkcji i serwis elektroniki.

Materiały i urządzenia dla produkcji w ofercie Production Solutions

Pełna gama produktów do antystatyki

Od początku istnienia postawiliśmy na współpracę z największymi producentami w branży, chcąc wspólnie dzielić się ich doświadczeniem z rynku amerykańskiego i japońskiego. Fakt, że producenci japońscy powierzają naszej kadrze serwis i obsługę techniczną swoich urządzeń, sprawia, że klienci mogą rozwijać swój biznes, bez ryzyka utraty wiarygodnego partnera.

Nasze produkty kierowane są do producentów realizujących produkcję w małej i średniej skali, także wytwarzających prototyp oraz do serwisów i stanowisk napraw płytek drukowanych. Oferujemy także kompleksowe rozwiązania w zakresie prototypów ochrony antystatycznej. Mamy rozbudowane zaplecze magazynowe, które wraz z dobrą komunikacją z klientami pozwala nam budować markę firmy godnej zaufania.

Naszą ofertę i jej rozwój determinują głównie potrzeby rynku w obszarze produkcyjno-laboratoryjnym. Przykładem takiego produktu może być piec komorowy z 9-strefowym programem lutowania. Piec powstaje dla laboratoriów Intela w USA i innych krajach. By nasi klienci mieli pełną świadomość trafności inwestycji, dbamy o obsługę posprzedażną i stawiamy na produkty wysokiej jakości.

Linie montażowe i urządzenia do napraw to flagowe produkty montowane i serwisowane w Polsce na licencji amerykańskiej firmy Bokar International. Urządzenia chroni szereg patentów. Są to przemyślane rozwiązania z łatwością obsługi, gwarancją funkcjonalności sprzętu i bezpieczeństwem procesu.

Czas dostaw urządzeń i produktów mierzymy w godzinach i dniach, ponieważ posiadamy zaplecze magazynowologistyczne i robimy zapasy materiałów potrzebnych do ciągłości w produkcji i serwisie. Większość urządzeń do napraw składamy na licencji amerykańskiej na miejscu w kraju.

Sprzęt do montażu powierzchniowego

Oferta Production Solutions to również:

  • systemy dozujące, systemy kontroli temperatury, jak "data loggers", unikalne mierniki R-L-C, uchwyty do płyt PCB i zestawy do reballingu,
  • testery uziemienia, mierniki pola elektrycznego - są produkowane i serwisowane w Polsce,
  • opaski na nadgarstek, opaski na piętę,
  • unikatowej jakości maty stołowe i podłogowe ESD, maty do zbierania kurzu w pomieszczeniach "clean room",
  • odzież antystatyczna i rozwiązania do stref clean room

... i wiele innych nie spotykanych u innych rozwiązań w bardzo konkurencyjnych cenach.

Production Solutions Sp. z o.o.
www.psinter.pl

Zobacz również