Wszystkie potrzebne złącza znajdziesz w Microsie

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Micros skupia się na zapewnieniu kompleksowej oferty podzespołów elektronicznych dostosowanej do potrzeb klientów. W przypadku złączy sprowadza się to do zapewnienia dostępności szerokiej gamy tych elementów w krótkim czasie z magazynu lokalnego.

Wszystkie potrzebne złącza znajdziesz w Microsie

Dla klientów projektujących własne produkty znacząca jest również bezpośrednia dostępność do kompletu dokumentacji i rysunków technicznych, jak i zapewnienie wsparcia technicznego w doborze odpowiedniego rozwiązania do danej aplikacji, oferowanego przez dział wsparcia technicznego.

Złącza do kart pamięci

Firma Kingfont (www.kingfont.com) to jeden z wiodących tajwańskich producentów złączy obecny na rynku od 1983 roku. Oferta firmy obejmuje głównie elementy do elektronicznego sprzętu przenośnego, jak PDA, telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, komputerów oraz do systemów telekomunikacji bezprzewodowej. Kingfont blisko współpracuje ze swoimi klientami i oferuje podzespoły wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Główną oś aktywności rynkowej i specjalizację firmy stanową złącza do kart pamięci. Asortyment elementów łączeniowych obejmuje pełne spektrum rozwiązań dla kart SD i mini SD, Multi Memory Card, Compact Flash, M2, PCIMCIA i SIM. Elementy te dostępne są w wersjach do montażu na PCB, w wykonaniu standardowym i niskoprofilowym.

Obudowy złączy mają specjalne kołki blokujące obudowę w otworach w płytce drukowanej stabilizujące konstrukcję i zapobiegające przenoszeniu siły nacisku na połączenie lutowane. Styki złączy pokrywane są złotem co zapewnia wysoką trwałość kontaktu - żywotność złączy sięga min. 5000 cykli. Większość wytwarzanych złączy dla kart pamięci dostępna jest w opcji z wyrzutnikiem (push-push) lub z klapką (tzw. otwieranych).

Złącza Kingfont dostępne są do montażu THT i SMD w postaci taśmowanej, w kolorze czarnym oraz białym, co ułatwia kompozycję z obudową urządzenia. Oprócz własnych konstrukcji oferta Kingfont zawiera szereg odpowiedników popularnych elementów innych wiodących producentów złączy, co poszerza możliwości zaopatrzenia się o dodatkowe źródła. Tworzywa sztuczne wykorzystywane do produkcji złączy pozwalają na pracę tych elementów w temperaturach od -20°C do +60 ... 85°C z zależności od wersji. Elementy mają certyfikaty niepalności i RoHS.

Złącza przemysłowe firmy Harting

Firma Micros jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Harting - znanego niemieckiego producenta złączy dla przemysłu. Komponenty te charakteryzują się wysoką trwałością mechaniczną, wysoką odpornością środowiskową oraz wygodą w montażu i korzystaniu. Oferta obejmuje pełne spektrum elementów, a tym wkłady HAN z serii A, D, E, K i Q, HAN Yellock (nowe złącze zatrzaskowe) oraz wersje modułowe tych złączy.

Poza elementami z serii HAN W sprzedaży dostępne są także obudowy i osłony złączy Hartinga i narzędzia montażowe. Większość popularnych elementów z oferty Hartinga jest dostępna od ręki z magazynu Microsa, bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę.

Pozostałe złącza w ofercie Microsa

Charakterystyczną cechą złączy dla elektroniki jest bardzo duża liczba produktów dostępnych na rynku, wykonań mechanicznych, rozwiązań konstrukcyjnych styków i obudów. Przekłada się to na szeroką ofertę obejmującą wiele różnych typów. Poza omówionymi złączami przemysłowymi i do kart pamięci, Micros proponuje klientom szeroki wybór złączy audio- wideo, zasilające, krawędziowe, złącza interfejsów cyfrowych: USB, Ethernet, DVI, HDMI.

Mamy także złącza do spiętrzania płytek drukowanych, elementy do podłączania wyświetlaczy oraz szeroką ofertę elementów elektromechanicznych do układów w.cz. Współpracujemy z kilkoma producentami tych elementów, zapewniając najlepszy stosunek jakości do ceny. Więcej informacji o ofercie złączy do kart chipowych i innych elementów połączeniowych dla elektroniki znaleźć można na stronie dystrybutora tej marki w Polsce - krakowskiej firmy Micros.

Micros
www.micros.com.pl

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie