UEI - Urządzenia Elektroniczne Import - na Automaticonie!

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma UEI jest aktywna na rynku polskim od kilkudziesięciu lat. Na początku jako przedstawicielstwo UEI GmbH, a następnie jako niezależny podmiot UEI Urządzenia Elektroniczne Import z siedzibą w Warszawie. Od początku istnienia UEI jest przedstawicielem wielu czołowych firm zagranicznych - producentów profesjonalnego sprzętu pomiarowego i testowego, np.: systemy i aparatura EMC, komory testowe ekranowane i bezechowe, wzmacniacze mocy, anteny, mierniki pola, mierniki mocy itp.

UEI - Urządzenia Elektroniczne Import - na Automaticonie!

Naszymi klientami są renomowane instytuty badawcze oraz małe firmy produkcyjne i pomiarowe. Współpracujemy z klientami już od wstępnych etapów projektu, doradzamy wybór najbardziej optymalnej aparatury oraz zajmujemy się instalacją i szkoleniami.

Dostarczamy sprzęt w ramach programów funduszy unijnych. Współpraca z wieloma instytucjami naukowymi, wojskowymi oraz administracji centralnej, a także klientami indywidualnymi trwa wiele lat i świadczy niezbicie o jakości naszej oferty. Reprezentując renomowane firmy o zasięgu światowym jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nie tylko nasze doświadczenie, ale także doświadczenie firm współpracujących z nami.

Są to producenci tacy jak:

AR to producent z 40-letnim doświadczeniem aparatury pomiarowej EMC i mikrofalowej, a także odbiorników pomiarowych oraz wzmacniaczy mocy i mierników pola elektromagnetycznego.

ETS-Lindgren - koncern, w którego skład wchodzą tak znane marki jak:

  • Euroshield - producent komór tłumienności, komór bezechowych i komór rewerberacyjnych,
  • Holaday - oferujący mierniki pola bliskiego i dalekiego,
  • Rantem - dostawca absorberów,
  • Ray Proof oraz Lindgren - dostawcy komór ekranowanych,
  • Emco - wytwórca anten, komór G-TEM, stołów obrotowych oraz wyposażenia komór.

EMscan jest światowym liderem w produkcji i badaniach skanerów do pomiarów szybkozmiennych pól elektromagnetycznych (EMC - promieniowanie i odporność oraz charakterystyki anten). Pomiary wykonywane są w czasie rzeczywistym bez konieczności używania komór bezechowych.

ZES Zimmer jest dostawcą mierników mocy ze sprawdzaniem generowanych wyższych składowych (harmonicznych i flikerów).

Schloeder to niemiecki producent sprzętu pomiarowo-kontrolnego przeznaczonego do badań kompatybilności urządzeń elektronicznych.

AE Techron jest wytwórcą modułowych wzmacniaczy mocy i systemów zasilających dla wojska i służb profesjonalnych.

Gerac jest producentem akceleratorów, systemów kamuflażu dla lotnictwa i służb specjalnych oraz czujników promieniowania elektromagnetycznego oraz aparatury do pomiarów oświetlenia.

Thermo Fischer jest wytwórcą materiałów i urządzeń przeznaczonych do badań naukowych, wyposażenia laboratoriów, robotów i sprzętu pomiarowego. UEI dystrybuuje produkty tej firmy z dziedziny EMC. Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszego stoiska na targach Automaticon (Warszawa 20-23.03.2012 r.).

Marek Synowiec
UEI

www.uei.com.pl

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie