MPL Power Elektro - lider rynku zasilania w Polsce

| Prezentacje firmowe Artykuły

MPL Power Elektro specjalizuje się w rozwiązaniach zasilania dla rynków automatyki i elektroniki przemysłowej, oświetlenia zabezpieczeń, telekomunikacji, energetyki, systemów kontroli dostępu itp. Działamy na polskim rynku od roku 2005 i łącznie dostarczyliśmy 3 miliony zasilaczy, przetwornic DC/DC, ładowarek, inwertorów DC/AC klientom w niemal wszystkich sektorach przemysłu. Wynik ten plasuje nas w czołówce dostawców zasilania na rynku środkowoeuropejskim.

MPL Power Elektro - lider rynku zasilania w Polsce

Firma MPL Power Elektro jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Mean Well na polski rynek, co potwierdza certyfikat producenta. MPL jako pierwsza firma wprowadziła markę Mean Well do Polski w 2002 roku. Niebywałym sukcesem jest fakt, że ta tajwańska marka dziś należy do liderów rynku, jest najbardziej rozpoznawanym brandem na rynku standardowych urządzeń zasilających.

Listę autoryzowanych partnerów handlowych można uzyskać w siedzibie firmy. Jedynie autoryzowani partnerzy przez MPL Power Elektro zapewniają serwis oraz wsparcie techniczne przez okres 5 lat od daty sprzedaży. MPL zapewnia pokrycie 90% potrzeb klientów związanych z zasilaniem urządzeń i działa poprzez rozległą sieć dystrybucji na terenie Polski oraz bezpośrednio we współpracy z klientami kluczowymi.

Obecnie firma zatrudnia 40 specjalistów rynku zasilania - inżynierów z wieloletnim doświadczeniem szkolonych przez dział R&D producenta. MPL Power Elektro produkuje również własne urządzenia i systemy zasilania na rynek C.O., telekomunikacji i zabezpieczeń. Nasz magazyn obecnie to ok. 120 tys. sztuk zasilaczy, przetwornic, akumulatorów, paneli fotowoltaicznych dostępnych w ponad 1600 typach.

Jako jedyni w Polsce oferujemy tak dobrą dostępność "z półki" zarówno pod kątem ilości jak i typów. Dzięki temu zapewniamy klientom szybkie i kompleksowe dostawy oszczędzając zarówno ich czas jak i pieniądze. Do dyspozycji jest również wyszkolona i doświadczona kadra inżynierska, która wspiera klienta już na etapie projektu. W zakresie naszego wsparcia znajdują się również rozwiązanie dedykowane dla konkretnego projektu.

Naszym klientom oferujemy szybki dostęp do stanów magazynowych oraz atrakcyjne warunki handlowe. Głównym atutem firmy MPL jest niezawodność i wszechstronność w dziedzinie zasilania, duży magazyn sięgający ponad 120 tys. sztuk urządzeń (ponad 1000m2 powierzchni magazynowej, ponad 500 miejsc paletowych), szybkie dostawy, elastyczna współpraca oraz autoryzowany serwis, pozwalający przystosować standardowe urządzenia do nietypowych wymagań konkretnych aplikacji.

Specjalizujemy się w dostarczaniu i produkcji urządzeń zasilających, akumulatorów, systemów zasilania gwarantowanego, energii odnawialnych (panele PV). W ciągle poszerzającym się asortymencie posiadamy oprócz sztandarowych wyrobów jak zasilacze do montażu na szynie DIN, czy modułowych zasilaczy do automatyki przemysłowej, wyspecjalizowane zasilacze do systemów security, telekomunikacji oraz coraz popularniejszego oświetlenia LED.

MPL Power Elektro
www.mplpower.pl